Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mit tennétek, ha...

Fideszesek! Mit tennétek, ha a fidesz olyan intézkedést hozna, ami a ti életeteket alaposan felforgatná negatív értelemben?

Figyelt kérdés
Kitartanátok a fidesz mellett?
2019. szept. 5. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Olyat nem tudnának tenni amit ne felednék el rezsiutalványért.
2019. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

kérdező...


Folyamatosan negítiv következményei vannak a fidesz döntéseinek a társadalom nagy részére.

Köztük a legtöbb fidesz szavazóra is, de sajnos agyilag nem fogják ezt fel, mert a migrik meg soros a lényeg

Az hogy ezrek halnak meg a szar egészségügy miatt az csak akkor zavarja őket ha ők halnak meg, de ugye akkor már ugy sem szavaznak többet:D

2019. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Ezek még akkor is tapsikálnának vígan hozzá, Kérdező.


A SZU idején is bőven volt ilyen, még akkor is Sztálint éltették, mikor cágolták őket hajnalban agyonlőni.

Az ilyenek szerencsére hamar kiszelektálódnak.

2019. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Mérlegelnék. Ha holnaptól jönne egy párt, amelyik garantáltan jobban képviselne engem, a nézeteimet, az érdekeimet, mint a fidesz, akkor övé a voksom.

Viszont az ellenzéki pártok ügyelnek rá, hogy ne kelljen ilyesmin törnöm a fejem, ahogy a fidesz is, hogy ne okozzon csalódást.

2019. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mindentudó99 ***** válasza:
33%
Nyilván nem szavaznék többet rájuk. Ez egyertelmű. Valószínűleg szavazni se mennék. Mert nincs szimpatikus párt helyettük. Akik ilyen európai minimálbérrel vagy fizessenek a gazdagok lózungokkal jönnek nem komolyan vehető pártok.
2019. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Nekem már keresztbe tett a CSOK-kal. Ugyanis felverte a lakásárakat, pedig azt akartam venni. De így nem tudok. Viszont az ellenzékre nem szavazok, mert alkalmatlanok.
2019. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Miért pontoztatok le?
2019. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Téged azért szavaztak le, mert a fideszes szavazók vérig sértődnek, ha "bánccsák" a szent CSOK-ot, az ellenzéki szavazók meg nem szeretik, ha nullára minősíted az ellenzéket. Ezért mindenkitől megkaptad, hogy nem hasznos.

Én adtam neked egy félig hasznos pontot. Mert a te véleményed is számít.

2019. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor, nem mennèk el szavazni.
2021. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!