Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek valósak lehetnek...

Szerintetek valósak lehetnek a Fidesznek a mérései az őszi önkormányzati választásra miszerint az ellenzéki összefogás mindössze Szombathelyen, Miskolcon, Soroksáron és Ferencvárosban győzheti le a regnáló fideszes polgármestert?

Figyelt kérdés

Az őszi önkormányzati választásokkal kapcsolatba a Fidesz ugyanis az Atv információi alapján erre számít:

"minimális mértékben számítanak csak pozícióvesztésre, de a Fidesz szerint az nem feltétlenül baj, mert a fideszeseknek is meg kell szokni, ha rosszul végzik a munkájukat őket is leválthatják"

"a fővárosban a Fidesz a megszerezhető 33-ból, legalább 20 mandátumot vár"

" a kormánypárt nagymintás belső használatra szánt mérései alapján folytatódik az ellenzéken belüli átrendeződés - az MSZP országosan eltűnőben van, míg a DK és a Momentum erősödik"

"a Fidesz szerint ahol most ellenzéki polgármester van, azokat a városokat nem tudja bevenni: ezalól kivétel lehet Hódmezővásárhely és Zugló"

"a Fidesz szerint az ellenzéki összefogás csak kevés helyen esélyes: mindössze Szombathelyen és Miskolcon, Budapesten pedig Ferencvárosban Baranyi Krisztina, Soroksáron Bereczki Miklós verheti meg a Fideszt (de ők ketten is csak azért, mert nagyon ismertek és népszerűek a saját kerületükben), de az összes többi városban és kerületben a Fidesz szerint még a teljes ellenzéki összefogás is bukó"

"Karácsony pedig csak akkor győzhet pesten, ha az ottani választók a Fidesszel szembeni elégedetlenségük alapján szavaznak, ha kompetencia alapján akkor bukó"

Nem tudom, hogy ezek az információk most valósak-e, de sajnos általában a Fidesz által várt forgatókönyvek valósulnak meg.



2019. szept. 6. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
JÓ pár helyen bukni fognak, ahol közös ellenzéki jelölt lesz. Többet között Pécs és Bp lesz szerintem a bukás helyszíne
2019. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esély mindenre van, erre is arra is. El kell menni szavazni.
2019. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.


Ezek a dumák csak arra kellenek, hogy előre felkészítsék lelkileg a híveiket a várható vereségekre!

2019. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MrPifta ***** válasza:
Polgármestert nem párt alapján választanak az emberek, hanem személyes ismertség alapján! "A Géza jó ember, el tudná vezetni a falut", függetlenül attól, milyen párt színeiben indul.
2019. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Polgármestert nem párt alapján választanak az emberek, hanem személyes ismertség alapján!"


Kívánom, hogy így legyen, én mást tapasztaltam.


Eredeti kérdésre válaszolva: Nem tudom. A mozgósításon fog múlni inkább, mert szimpátiát tekintve az emberek fele fideszes, másik fele, meg ellenzéki.

2019. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A felmérések sose pontosak, máskülönben nem lenne szükség választásra. Például az EP választáson ha jól tudom a MKKP-nak 1%-t josóltak, ennél aránylag jóval többen szavaztak rájuk.
2019. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meglátjuk.
2019. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel az országgyűlési képviselő választás óta semmi sem változott borítékolható egy hasonló mértékű vereség az ellenzéknek.

Azt nem tudom eldönteni, hogy maguktól ilyen hülyék vagy a fidesz fizeti őket.

2019. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!