Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek, ti akartok...

Budapestiek, ti akartok Csepelre atletikai stadiont?

Figyelt kérdés

Arról a hatalmas valószínűleg több, mint 100 milliárdos(!!!!!) stadionról van szó, ami miatt a csepeli erdő egy részét kipusztítanák, és ami miatt több kormányközeli vállalkozó is jó sok közpénzhez juthat.


[link]



2019. szept. 6. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Én ferihegyre akarok.
2019. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, de ennek a pénznek jobb helye lenne az oktatásban és az egészségügyben.
2019. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Ettől nagyon hamar felmegy a vérnyomásom. Köszönöm kérdező, elbasztd az estémet
2019. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha ennyire érzékeny a vérnyomásod, ne olvass gyk-t. Csak erős idegzetűeknek. Amúgy meg Orbánnak köszönd.
2019. szept. 6. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Irtsanak ki még több fát, így sincs még elég súlyos klímaválság, tömjék meg még egy kicsit Lölö, Tiborcz meg a többi jómadár zsebeit, meg hadd legyen még egy semmire jó egyszer használatos stadion, ahelyett hogy kórház meg iskola épülne belőle. Imádom ezt a kormányt, ilyen kártékony, szándékosan és leplezetlenül pusztító banda szerintem a történelemben nem volt még. De a magyar megérdemli, én csak a fákat sajnálom, mert azok nem tehetnek semmiről, ezek az állatok meg a saját zsebük miatt ölik meg mindet. Milyen szép is lenne ha a fák tudnának védekezni, azt könnyű bántani aki nem tud visszavágni. Az összes favágót kardszárnyú delfinekkel teli tóba dobnám, ott legyenek kemények.
2019. szept. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, minden rendes tiszetes Magyar ember szeretné ezt a stadiont!


Csak a libsik nem akarják, azok nem hisznek az építkezésben, csak a pusztítás megy nekik.

2019. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!