Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Budapestiek, ti akartok Csepelre atletikai stadiont?

Arról a hatalmas valószínűleg több, mint 100 milliárdos(!!!!!) stadionról van szó, ami miatt a csepeli erdő egy részét kipusztítanák, és ami miatt több kormányközeli vállalkozó is jó sok közpénzhez juthat.

[link]

szept. 6. 18:52  Privát üzenet  

A válaszok
Én ferihegyre akarok.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont szept. 6. 20:26 Privát üzenet
Nem tudom, de ennek a pénznek jobb helye lenne az oktatásban és az egészségügyben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont szept. 6. 20:47 Privát üzenet
Ettől nagyon hamar felmegy a vérnyomásom. Köszönöm kérdező, elbasztd az estémet

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont szept. 6. 21:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha ennyire érzékeny a vérnyomásod, ne olvass gyk-t. Csak erős idegzetűeknek. Amúgy meg Orbánnak köszönd.

# 4/6Időpont szept. 6. 22:36 Privát üzenet
Persze. Irtsanak ki még több fát, így sincs még elég súlyos klímaválság, tömjék meg még egy kicsit Lölö, Tiborcz meg a többi jómadár zsebeit, meg hadd legyen még egy semmire jó egyszer használatos stadion, ahelyett hogy kórház meg iskola épülne belőle. Imádom ezt a kormányt, ilyen kártékony, szándékosan és leplezetlenül pusztító banda szerintem a történelemben nem volt még. De a magyar megérdemli, én csak a fákat sajnálom, mert azok nem tehetnek semmiről, ezek az állatok meg a saját zsebük miatt ölik meg mindet. Milyen szép is lenne ha a fák tudnának védekezni, azt könnyű bántani aki nem tud visszavágni. Az összes favágót kardszárnyú delfinekkel teli tóba dobnám, ott legyenek kemények.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont szept. 7. 01:57 Privát üzenet

Az összes favágót?

Ekkora egy idióta embert.....

Mert a Te lakókörnyezetedben semmi nincs fából ugye?

Ennyire elmaradott embereket a föld nem hordott a hátán.

Tisztára az 50-es éveket akarják fenn tartani.

Semmi fejlesztés, semmi turizmus, semmi modernizáció...

-aztán meg megy a nyekergés, hogy Magyarország milyen elmaradott.

Ha annyira fákat akartok költözzetek egy őserdőbe!

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont szept. 7. 10:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapestiek! Kire fogtok szavazni Októberben?
Puzsérnak tényleg 70% támogatottsága van a budapestiek körében?
Budapestiek! Kis (igénytelen) közvélemény kutatás! Kire szavaztok majd a főpolgármesteri előválasztás 2. fordulóján, ha megvalósul?
Budapestiek! Ha csak Horváth Csaba vagy Karácsony Gergely közül lehetne választani, melyiket választanátok polgármesternek?
Budapestiek, ti elmennétek az önkorm. Választásokra, ha holnap lennének? Tudom, messze van még.
Miért költünk százmilliárdokat majd Atlétikai világbajnokságra, miközben főleg a keleti megyék nyomorognak, szegények az emberek?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!