Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért nem bízza a...

A Fidesz miért nem bízza a fiatalságra a döntést, hogy akarnak szűlni vagy sem?

Figyelt kérdés
Jelenleg is túl sok olyan szülő van, akik nem alkalmasak rá, de mégis bevállaltál a gyereket a kedvezmények miatt. Ha ez így halad, nem fog romolni ez a tendencia?

2019. szept. 6. 21:05
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

"Pont hogy a szegényebb országokban szülnek több gyereket pl. Kína, India, Afrikai országok... "


Jézus.. És te ezeket az országokat tartod követendőnek ahonnan minden épeszű menekül?


Én európai ember vagyok európai értékrenddel. Annó nem azért vártuk az EU-s csatlakozást, hogy 2019-ben a világ legszegényebb országaira akarjunk hasonlítani - igen Kína szociálisan továbbra is szegény ország, egy kommunista országba sosem lesz polgári jólét, ha ezt nem tudnád. Szerintem tegyél kicsit rendet a fejedben máskor, mielőtt ekkora ökörségeket írsz.

2019. szept. 8. 15:45
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

# 21 De ki a franc mondta hogy ezek az országok a követendőek?

Egyszerűen te csak tettél egy kijelentést hogy a szegényebb országokban kevesebb gyerek születik, mint a jóléti országokban és én ezt a baromságot cáfoltam meg...

Nem csak Magyarország küzd demográfiai gondokkal, hanem a nyugati sokkal jobban teljesítő országok is.

2019. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
42%
13.- as, látod, tanító vagy, becsületesen elvégeztél egy iskolát, dolgozol a szakmádban, éhbéren élsz, de a fideszes erre azt mondaná, hogy "persze, mert nem vagy elég életre való, munka mellett lehetne tovább képezni magadat és mellékállást vállalni, fusizni, kreatívan kitalálni valamit, mert mindenki lúzer, aki itt nem érvényesül"..........
2020. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!