Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cseh Katalin (Momentum),...

Cseh Katalin (Momentum), amikor nevetett egy aktivistával, és botmixerhez hasonlították az abortuszt, hogy maradhatott képviselő?

Figyelt kérdés
Mikor megjelent a rejtett videó erről.Meg annak a cégnek gyűjtött pénzt,akik abortuszokat végeznek nagy számban,és az elvett magzatok részeit eladják,tehát szervkereskedelemmel vádolják őket.Van egy 2019-es film,Unplanned(nem tervezett) a címe,megtörtént dolgokon alapszik,és az egyik ilyen kórház volt igazgatónője kitálalt sok mindenről.
2019. szept. 8. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Amiket írsz azok 2015-ben illetve 2016-ban történtek és akkor még nem volt képviselő.

Az EP-választás után a Momentum brutálisan megerősödött ezért szedte elő ezeket a Fidesz.

Bár az abortusz egy igen megosztó kérdés, de szerintem a Momentum szavazóit nem zavarják ezek, mert nincs sok köze a politikához.

2019. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Neked nem küldték még meg a párközpontból az ukázt, hogy már az önkormányzatira kell mocskolni az ellenzékieket?


EP választás már lement.


Majd ad már meg a neved és a számod, és akkor küldjük az új instrukciókat.


Fidesz Magyar polgári Szövetség internetesen Trollhadsereg Vezérlő Központ műszakvezető helyettes admin

2019. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen rejtett videó? :D

A videó egész addig is elérhető volt...

2019. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem hasonlította. Ezt a kormány mondta össze.
2019. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem Cseh Katalin hasonlította botmixerhez az eszközt.

[link]

2019. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos,én úgy bukkantam erre,hogy megnéztem az említett filmet.Kíváncsi voltam erre a szervezetre,ami több országban van jelen,és abortuszokat csinálnak,illetve szervkereskedelemmel foglalkoznak,plusz tablettás abortuszokat is,ami nem egy leányálom.Így bukkant fel ennek a nőnek a neve,aki facebookon adományokat gyűjtött nekik.Tudom hogy nem most volt,de akkor se értem hogy lehet ilyen ember képviselő.
2019. szept. 8. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Megint hazudtok. Mindig hazudtok.
2019. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!