Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok támogatják a Fideszt,...

Azok támogatják a Fideszt, akik nem akarnak jó létben élni, sokat keresni?

Figyelt kérdés

Ugye megmondta OV,hogy munkaalapú társadalmat épít,olyat mint Kina,Törökország és megmondták hogy direkt tartják alacsonyan

A béreket.

Engem nem érdekelnek a migránsok,de tudom hogy ha bármelyik más ellenzéki párt lenne,kb egy 50-essel-ha nem többel- többet

Keresnék



2019. szept. 12. 12:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Inkább Kádár nosztalgiázó emberek támogatják a Fideszt. Mert a Fidesz azt adja meg, amire a Kádáristák régóta vágytak. Új Kádár korszakot. Ahogyan egyiket idézve: "Tény Kádár idejében szegénység volt, de viszont volt egy remek vezérünk!"
2019. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Fordítva. Azok támogatják a kormányt akik jólétben akarnak élni. Rekordmunkanélküliség volt amikor Orbán ezt mondta és a munkával lehet jól élni, hisz a bevételed onnan jön ha nem vagy illegális tevékenységet űző
2019. szept. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

'"Tény Kádár idejében szegénység volt, de viszont volt egy remek vezérünk!"'

Aki történetesen minden esetben Moszkva parancsát leste, szóval remek vezérnek titulálni túlzás volt :)

2019. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Természetesen nem az 1-esnek szól, hanem akitől idézett..
2019. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%

"a munkával lehet jól élni, hisz a bevételed onnan jön"


Munka az van bőven a bevétel az elég halovány, nagyrésze közmunka ami meg marad az sem éri el a környező országok bérszínvonalát.


Amíg a dilinyós törpe az UNIO-val hadakozott és riogatott a migránsokkal valamint építette az illiberális agyszüleményét addig a környező országok rendbeszedték a gazdaságukat, visszaszorították a korrupciót és így nagymértékben javultak náluk a bérek és az életszínvonal.

2019. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
63%

"és megmondták hogy direkt tartják alacsonyan A béreket."


Erről tudsz egy forrást mutatni? :)

2019. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"Engem nem érdekelnek a migránsok,de tudom hogy ha bármelyik más ellenzéki párt lenne,kb egy 50-essel-ha nem többel- többet Keresnék"


Nyugodj meg, nem keresnél többet akkor se.

Egy rendes szociáldemokrata programmal talán ezt el lehetne érni, de egyetlen ellenzéki pártnak sincs ilyen mentalitása.

2019. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Akik benne vannak az "arisztokrata" körükben, azok igenis jólétben élnek a Fidesznek köszönhetően. :)
2019. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#7

Magyarországon olyan durva adórendszer van, ami a skandináv országokat jellemzi, de amit adnak cserébe, az balkáni. Engem nem zavar, ha az állam nem nyalja ki a valagam, de akkor szálljon ki a gazdaságból és az emberek életéből.

2019. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én Kádárista vagyok de utálom a Fideszt.
2019. szept. 12. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!