Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szüleid a Fideszt támogatják...

A szüleid a Fideszt támogatják? Mit szólnak hozzá hogy te ellenzéki vagy?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Még a kérdés is sértő.

Ha a szüleim ilyen buták lennének, én is az lennék, nem tudnám elolvasni, értelmezni a kérdést.


Ha mégis, most "sorosoznék" meg "migránsoznék" hogy tegnap 14 órát töltöttem a sürgősségin létszámhiány miatt.

2019. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Anyám fideszes, és nagyon fél a migrásoktól. Hiába mondom neki, hogy hülyeség köti az ebet a karóhoz. 20000-es kisvárosban élünk, és elterjedt a pletyka, hogy a polgármester kiderítette, hogy az ellenzéki jobbikos jelölt azon mesterkedik, hogy Brüsszellel karöltve migránsokat telepítsenek a városba.

Szóval még csak nem is az a fajta fideszes aki meg is tudja magyarázni mit miért, hanem az, aki felül az ilyen hazugságnak.... Veszett ügy.

2019. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Az igazi fideszes szülő simán kitagadja ezért a gyerekét, sőt meg is rugdossa, ha az nem menekül el előle. (Vagy nem tagozódik be az orbánimádók sorába!)
2019. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
42%
Minden normális ember Fideszes. Nem azért mert a Fidesz jó, hanem mert az ellenzék annyira gáz.
2019. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk mindenki máshová szavaz, és semmi probléma nincs belőle. A környékünkön sok családnál is így megy, és nincs belőle vita. Nem rögeszméből vagy elvakultságból szavazunk.
2019. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Tisztességes magyar ember csak Fideszes lehet. Ugyanis egy baloldali/liberális ember soha nem szereti a hazáját.
2019. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Én is Fideszes vagyok és a szüleim is. Normális családokban ez az alap.


Sajnálom szegény szülőket ahol a butuska gyermek valamelyik ellenzéki megélhetési hungarofób pártot támogatja.. rossz lehet elviselni családi ebédeken a tudatlan gyerek Orbán fóbiás jajvékolását..

2019. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mindentudó99 ***** válasza:
17%
Ha az első 3 hozzászóló visszaolvasná és értelmezné saját írását könnyen rájöhetne nagyobb fóbiái vannak mint egy migránstól rettegő kisnyugdíjasnak.
2019. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudják.A szüleim szélsőjobboldaliak.

Én meg a Balpárttal szimpatizálok

2019. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Apám mindig utálta. Anyám jópár éve csak "szar, de a többi is" alapon szavzott rájik, de most már ő sem, túl sokba kerül a fidesz, meg a "rezsicsökkentés".
2019. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!