Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tarlós vagy Berki legyen...

Tarlós vagy Berki legyen inkább a főpolgármester?

Figyelt kérdés
Nem a szívem csücske tarlós és nem is Budapesti vagyok, de azért már inkább ő akinek van ralatasa az egészre és a kormány is mögötte áll mint ez a pojaca....

2019. szept. 13. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Inkább Puzsér
2019. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Molyember ***** válasza:
56%
Az azért sokat elárul a magyarok szellemi szintjéről, hogy Berki komolyan felvetődik egyesekben, mint lehetőség...
2019. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
2. Én Karival is így vagyok.
2019. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

"és a kormány is mögötte áll"

Költségvetési pénzek juttatása, ha csak bizonyos személyek között érvényes, akkor hatalmi visszaélés, amit a törvény szigorúan tilt és büntet. Ráadásul ellentmond az alkotmányos konvenciónak. A kormányzat politikai működése nem lehet személyhez kötött, hanem kizárólag csak részrehajlástól mentes, pártatlan, tárgyilagos. A közjó minden egyes honpolgár java, akik között hatalmi és pártelfogultságból (pláne nyíltan és nyilvánosan!) különbséget tenni alkotmánysértő és tilos.

2019. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aki reálisan nézi az tudja, hogy berki és puzsér nem lesz ad, sőt karácsony se, tarlós a 70%-os befutó kb.

Ez a kettő kb csak a média miatt indult, egyedül karácsonyt nem értem, hogy miért indul amekkora balhék vannak körülötte ahhoz még a magyar nép sem elég birka hogy megválasszák.

2019. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

#3 Karácsony nekem se tetszik, nem is szívesen szavazok rá. Puzsér mikor bemegy az M1-be jókat lehet röhögni. De ennyi.

Tarlós jó szakember, és ezt nem is szabad vitatni, csak nem halad a korral. Zöld területek kellenek a városba, nem mégtöbb beton. És korlátozni az építést.

Viszont Tarlós még mindig a 80-s években él, és egy modern város kell. Tarlós ezt nem tudja nyújtani. Ezért mást kell keresni.

Ennyi.

2019. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most ez tényleg kérdés? Laposhere fradilopez úr alkalmas szerinted?
2019. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Molyember ***** válasza:
Dehogy gondolják alkalmasnak. Fizetett fideszes trollok próbálják befolyásolni azokat, akiknek még annyi eszük sincs, mint gerincük ezeknek.
2019. szept. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindkét figurával "jól járnak"a budapestiek! :)
2019. szept. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!