Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért DK-sozzák le a fideszese...

Miért DK-sozzák le a fideszesek egyből azt aki nem ért velük egyet? Ennyire félnek a DK-tól? A reggeli Lokál megtette hatását?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Mert igy lehet a faék egyszerűségű szavazóikra hatni


Úszítás, megy az úszítás

ennyi

2019. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Kell az újítás...
2019. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Engem meg állandóan lefideszeseznek ha megkérdőjelezek bármit ami ellenzéki. Melyik a jobb? Egyik sem. Ugyanolyan féreg mindkettő.
2019. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

A DK-tól nem fél senki, ezt csak ti mondogatjátok DK-sok.


Gyurcsányt és a sleppjét az ország nagy része utálja.


Emlékeznek rá, hogy 2010 előtt mit művelt és mit össze vissza hazudozott, ezt saját maga is "beismerte".

Utána persze lövette a tüntetőket.


Sose lesz miniszterelnök Gyurcsány már itt hála az égnek. Elég rombolást végzett.

2019. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem veszitek észre hogy akármilyen miniszterelnök kerül hatalomra mindig visszaél a hatalmával? Ez az ország 1989 óta csak megy lefelé az ejtőn. A Kádár Korszak volt eddig a legnormálisabb Magyarországon.
2019. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Elég rombolást végzett Gyurcsány, ahogy a 4-es lepontozott mondja - és most még tudott rontani! Bedobta a rendkívül ellenszenves szemkilövetőnét! 0 pont.
2019. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 qkker1 ***** válasza:
32%

"Utána persze lövette a tüntetőket."


A normális tüntetőket nem lövette, csak a gyújtogató, rendőrökre követ dobáló csürhét, és azokat is csak gumilövedékkel!

2019. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

#5/7 "A Kádár Korszak volt eddig a legnormálisabb Magyarországon" - Ez igaz, mert volt egy egyfajta rend és kiszámíthatóság. Mindenkit "betereltek" a gyárakba, ezért nem volt munkanélküliség. Aki pedig nagyon kilógott a sorból, azt eltették láb alól.


De a legnagyobb baj az volt, hogy kölcsönből élt az ország, nem volt fejlődés, és a tehetségesebb emberek nem tudtak jobb életet biztosítani sem maguknak, sem országunknak.


Ma pedig az "én, én, én vagyok az első, más nem számít, csak szép legyek" hülye amerikai, éncentrikus szemlélet uralkodik. Sokan magukat cicomázzák, díszítik (pirszing, tetkó, haj- és körömfestés,, seggre- és nunira feszülő lasztex, cigaretta, narkó, stb.), és ettől boldogok.


Én úgy látom nagyon hülyül a világ. Pontosan a jelenlegi vezetés az, amelyik még próbálkozik a saját erejére támaszkodni. Így aztán felszínre kerülnek a tehetetlen, ötlettelen, élősködő, impotens egyedek is. Ők azok, akik csak hőbörögni tudnak, dolgozni nem akarnak.


Korrupció? Van, sajnos mindenütt. Le kell nyelni. Így működik a világ. Az viszont mégiscsak jobb, ha gyáraink, üzemeink a magyar emberek kezébe/tulajdonába/ kerül.

2019. szept. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!