Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mennyire féltek,...

Fideszesek, mennyire féltek, hogy az ellenzék legyőzi a Fideszt az önkormányzati választásokon?

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
A migráncsoktól jobban félnek.
2019. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Ezek már annyira félnek a választások elvesztésétől hogy már zsarolnak is. sőt már az ávós időket idéző rendőrségi akciókat is elrendelnek.


[link]


[link]

2019. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

Félhetnek, mert elég kicsire összement egyes fideszes jelöltek plakátjain a fidesz logó.

@2: Ez nem új, a fidesz mindig is ilyen módszerekkel élt. Zsarolás, sikkasztás, félrevezetés és a többi.

2019. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon bűzlik már ez az orbán banda.
2019. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
A ballib előválasztás kezdete óta napi szinten vannak választási csalások a ballib oldalon. Ezt a vergődést látva minden Fidesz szavazó megnyugszik.
2019. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Feltesz a liberális egy "kérdést" a fideszeseknek, és az első 4 "választ" agymosott orbánfóbiás adja.

De a "kérdésre" visszatérve: én az utóbbi időkben mindig vettem egy üveg pezsgőt választások előtt, és mindig volt ok kinyitni. Most se lesz ez másképp.

2019. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
#6 Én meg egyszer tettem megjegyzést egy ellenzékieknek szóló kérdésnél - még csak nem is a kérdésre válaszolva hanem az egyik válaszolóra reagálva és azonnal kiakadtak hogy beleszóltam. A "fideszek" címzetű kérdéseknél bezzeg állandóan ott tobzódnak és osztják az észt, pedig ha kicsit is lenne sejtésük arról, hogy mit gondolnak "fideszesek" valójában, akkor nem csinálnának, beszélnének ennyi marhaságot.
2019. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen ellenzékkel? Semennyire sem félek. Egy-két elvetemült város lesz ami balos lehet maximum. Normális, magyar ember csak fideszes lehet
2019. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

# 6!


Az első négy válaszoló valószínűleg a "kérdés" feltevője más profilok alatt. A te válaszod is 25% körül áll, hiszen a "kérdező" azonnal értesül a válaszról és azonnal leszavazza az összes profiljával. Aztán beáll majd később 50% körülire, ami a "kérdező" kamu profiljai nélkül 75% körül lenne.

2019. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

"az első 4 "választ" agymosott orbánfóbiás adja"

Ha valami szánalmas, akkor egy ilyen kijelentés az. 1. Az első 4 között vagyok, de Orbánt szóba sem hoztam. 2. Le sem tojnám, ha véletlenül találkozék vele (ami már egyszer megtörtént és akkor is tojtam rá, egy fideszes már rohant volna vele szelfizni). 3. Ti nyilatkoztátok itt még nyáron a fóbiákról, hogy nincs fóbia, hanem csak undor létezik (nem pont így, de a lényege ez). 4. Úgy teszel, mintha ti nem a saját oldalatokat védenétek állandóan és nem tolnátok itt az emberek képébe mindenhol az aktuális propagandát. Amikor a hírekben megjelenik egy fideszes nyilatkozat már előre lehet tudni, hogy mire jön majd itt a heves helyeslés és ez a tipp mindig be is jön :) Ki is az agymosott? :)

2019. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!