Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor kire kene szavazni?

Most akkor kire kene szavazni?

Figyelt kérdés

Sosem voltam szavazni senkire. Kovettem a politikat, de tavol tartottam magam az erdemi cselekedettol, legfokeppen azert mert senkire nem tudtam nyugodt szivvel szavazni.

A Fideszt latjuk mit csinalt az elso Orban kormany alatt, es latjuk mit csinal 2010 ota.

MSZP-t hagyjuk.

Jobbiknak is vege kb.

A DK sosem fog Gyurcsany miatt nyerni.

Tobbi partot hagyjuk, kb eselytelen mindenki a Fidesz mellett...

Azt sem ertem, hogy igazabol miert Gyurcsanyt utaljak, mikor amugy o csak egy báb volt anno, aki vegul kimondta az igazat. Lehet megis Gyurcsany a megfelelo ember?

Azt sem ertem peldaul, hogy a parlamenti uleseket miert nem egy teljesen fuggetlen ember vezeti? A Fideszes Kover pl azonnal elveszi a szot attol aki a Fideszt kritizalja.. ez az egesz magyar politika melypontja ami ma van. Megis ki lenne Magyarorszagnak vegre a megfelelo ember?


2019. szept. 14. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Fidesz vagy nem kell szavazni. A jelenlegi ellenzéki paletta szóra sem érdemes sajnos.
2019. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Megértem, hogy össze vagy zavarodva ilyen politikai garnitúra láttán. De van egy szempont ami most kisegít mivel az ellenzék úgy néz ki összefogott. Ezért most annyit kell mérlegelni, autoriter rendszer vagy demokratikus jön be. Aztán ha a Fideszesek börtönbe kerültek hátha kiforrja végre magát valami az ellenzék köreiben, amíg a Fidesz nincs leváltva erre esély sincs mert nem hagyja. Most amúgy csak önkormányzati választások lesznek de már itt elkezdődhet a Fidesz leváltása azzal, ha a városokat átveszi az ellenzék tőlük.
2019. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Az hogy te kire szavazol az a te döntésed. Nem mondhatja meg neked senki. Szavaz arra aki a legtöbb eredményt tudta felmutatni, és aki a legszimpatikusabb neked.



"Azt sem ertem, hogy igazabol miert Gyurcsanyt utaljak, mikor amugy o csak egy báb volt anno, aki vegul kimondta az igazat. Lehet megis Gyurcsany a megfelelo ember?"


Gyurcsány sok millió embert hülyének nézett, kiderült hogy hazudott és aztán pedig ugyanazt a politikát követte végig. Ha az igazat akarta volna mondani, akkor miért csak egy szűk társaságnak mondta el, és miért nem nézett a tömeg szemébe? Mikor pedig lemondott megigérte hogy eltakarodik a politikából és nem rontja a levegőt. Eltakarodott? Nem. Még ebben is hazudott.

2019. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Aki a legtobb eredmenyt tudta felmutatni? Senki semmit nem tudott eddig felmutatni... ez a baj. Igerget mindegyik ossze-vissza. Aztan az emberek szavaznak es a helyzet valtozatlan.

Nekem a beismeres miatt, az oszodi beszed miatt, Gyurcsany sokkal szimpatikusabb, mint Orban, de nem szavaznek ra, ok sem csinaltak 7 evig semmit szinte. Az egyik oldal okolja a masikat es igy forditva. Tulajdonkeppen ha megnezzuk akkor sok part nem volt. MSZP - Fidesz - MSZP - Fidesz. Miert nem szavaztak a magyarok egy valtozasra? En peldaul kivancsi lettem volna, hogy mit csinal a Jobbik, vagy az LMP is. 2010 ota pedig ugy gondoljak a magyarok, hogy minden rendben van? Minden oke? Meszaros Lorinc, a ciganyok lefizetese a szavazatert, a kamu szavazatok kulfoldrol a Fidesznek... ez oke?

Komolyan nem ertem mi folyik ebben az orszagban

2019. szept. 14. 18:57
 5/16 anonim ***** válasza:

"Most akkor kire kene szavazni?"


A legkisebb rosszra.


"Azt sem ertem, hogy igazabol miert Gyurcsanyt utaljak, mikor amugy o csak egy báb volt anno, aki vegul kimondta az igazat"


Mert nem az ország nyilvánossága előtt mondta el az igazat (hogy a választások megnyerése végett meghamisította a költségvetést), hanem a párttársainak mondta el, és úgy szivárgott ki a beszéd. Felelősséget meg nem vállalt érte, sőt a rendőrökkel agyba-főbe verette a tüntetőket 2006 október 23-án. (Nem érdekel, hogy mások szeptemberben mit csináltak a TV-székháznál. Én és a környékemen lévők békésen tüntettünk 2006 október 23-án. Amit a rendőröktől kaptunk, az a jogállam sárbatiprása volt.)


Még sorolhatnám a kifogásaimat Gyurcsánnyal szemben, de nem akarok regényt írni, most csak erre reagáltam...


Amúgy a Jobbiknak nincs vége (akármennyire is szeretnék egyesek), és a most már viszonylag erős Momentumról el is feledkeztél.

2019. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A tuntetesekkel alapbol nem tudok egyet erteni. A bekes, demokratikus, tettlegesseg nelkuli tuntetes teljesen oke, de arrol ne feledkezzunk meg, hogy a tuntetok miket csinaltak. Epitmenyeket, mas erteket, autokat, boltokat, olyan dolgokat rongaltak meg, amit mas kemeny munkaval keresett meg, es kemenyen kuzdott erte. Ezt a tuntetok onkivuleti allapotban zuztak porra. Mit kellett volna csinalni a rendoroknek? Vallon veregetni, hogy rendben, ugyesek vagytok? Gyurcsany pedig kijelentette, hogy o erre utasitast nem adott, annyit mondott, hogy tegyek a dolgukat. En ott a rendoroket teljesen megertem. Tobb videot is lattam, kezi kameras felvetelt. Rendorok serultek meg, sokan, dobaltak a tuntetok a rendoroket, plusz a tomeg orditotta, az autoban ulo rendorokre, hogy "gyujtsuk fel!". Ilyen utan megis mit varunk? Szerintem meg lehetett volna oldani ezt a tuntetest bekesen is.


Momentumban sem latom azt a lehetoseget, hogy ok majd meghozzak a valtozast, ilyen Nagy Blanka felekkel, aki gyuloletbeszeddel tud lajkokat szerezni. Ugyanazt csinalta ez a szerencsetlen, nyomorek lany is, mint az osszes tobbi, a Fidesszel egyetemben. Gyuloletet es feszultseget szitani, az eppen kormanyon levo hatalommal szemben. Mindig ezt csinalta a Fidesz is. Nem tudom a Momentumot ilyen emberekkel komolyan venni, ne haragudjanak meg akik szimpatizalnak vele.

2019. szept. 14. 19:41
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szavazz a Kutyákra, ők ígérik a legjobb dolgokat és ugyanúgy be akarják tartani azokat mint a fidemszp
2019. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"A DK sosem fog Gyurcsany miatt nyerni."


Várd ki a végét!

2019. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hat ha az elozot kovetem, es szavazzunk a kissebb rosszra, akkor lehet, hogy eppen Gyurcsany a kissebb rossz?
2019. szept. 14. 21:20
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd ki a listás részt, és csak személyre szavazz!


Ott nem ősrégi sztotikon kell filóznod

2019. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!