Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Molnár Krisztián megfelelő...

Molnár Krisztián megfelelő polgármestere lenne Debrecenek?

Figyelt kérdés

Mint ahogy mostanában divatba jött hogy a celebek politikusnak állnak Dopeman Puzsér Róbert Berki Krisztián Győzike stb ezek mind celebek de a politikához szerintem nem értenek.


Ilyen értelemben Molnár Krisztiánból is lehetne politikus mivel ő 180 kg ezért neki ilyen politikusi munka kellene ami nem jár fizika munkával szerintetek ha indulna Molnár Krisztián a debreceni polgármester választáson és megnyerné akkor megfelelő polgármestere lenne Debrecenek?



2019. szept. 15. 21:53
 1/7 meszike91 ***** válasza:
74%
Puzsér nem celeb. Puzsérnak tarlóssal szemben van programja, olyan programja ami reálisan meg is valósítható.
2019. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen. A neki küldött adományokat a város jobbá tevésére fordítaná.
2019. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Debrecennek jelenleg igen jó polgármestere van, szerintem magasan nyerni fog - nem véletlenül!

Fideszes ugyan, de az a pasi (állítólag) nem lop, nem hazudik, és teljesen normális!

Ha ránézek a városra, akkor ez egészen hihető.

Én utálom a fideszt és az egész elhülyített bagázst, de ez a Papp nevű kilóg a sorból-

Nem tudom hogy ki ez a Molnár Krisztián (és nem is érdekel) de ne költsön sokat a választásra, mert Debrecenben garantáltan esélytelen!

2019. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami projekt befuccsolna, az iligy emberekre fogná az egészet. Amúgy meg el sem bírná a polgármesteri szék :)

Igazából meg Berkihez képest ő se sokkal komolytalanabb szerintem :)

2019. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ez nem kérdés, hiszen az ingyen sört meg tudná ígérni. Így a Kétfarkú Kutyapárt jelöltje is lehetne. Bár Németh Szilárd után még a Fideszben is el tudom képzelni sajnos...
2019. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A választás megtörtént: Papp nyert, és ezzel Debrecen nyert...

Ez a csóka meg mehet a levesbe...:)

2019. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg Molnár Krisztián életben van, addig Debrecen kiválhat az országból és Iligyisztán néven futhat tovább a történelem útján.
2022. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!