Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem sírjátok vissza a...

Ti nem sírjátok vissza a Gyurcsány kormányt?

Figyelt kérdés
Akkoriába minden jobb volt, jobban kijöttem a fizetésből, több szabadidőm volt, nem volt ennyi munka a munkahelyemen, összejöttünk a haverokkal, buli, horgászat, csajozás.... a 10-12 fős társaságból 3-an maradtunk itthon, magyarországon. Más volt valahogy a légkör, ennyire nem volt szar...
2019. szept. 16. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
De igen, a jó kis választási csalásokat (bár az most is van), a költségvetési csalásokat (bár az most is van), a teljes pártelitet övező korrupciót (bár az most is van), hogy undorodva néztem a miniszterelnököt a képernyőn (bár az most is így van), a putyin seggébe való büszke bemenetelt (bár az most is van), hogy fikarcnyi erkölcs sem volt a politikában (bár az most sincs). Annyiban jobb volt akkor, hogy még nem voltak biztosak benne a politikusok, hogy az általuk elkövetett fehérgalléros bűnözésre hogyan reagálnak az emberek, ezért inkább nokiás dobozokkal szórakoztak, most pedig rendőri felvezetéssel kísért kamionnal veszik el a közpénzjelleg.
2019. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze Én is köpködtem akkor, de valamiért magasabb életszinvolnalt tudtam biztosítani, nem fulladtam bele a mindennapokba....
2019. szept. 16. 23:57
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Ha valóban egy nagyon picivel is jobb volt akkor, az pusztán a csillagok állásának köszönhető, nem pedig az akkori kormányzásnak...

Gyurcsány is egy euroszkeptikus, oroszbarát, illiberális demokráciát/autokráciát épített volna ki, ha kormányon marad, legalábbis szíve szerint.

Orbán és Gyurcsány csak együtt léteznek, ellentéteknek tűnhetnek, de igazából ugyanannak az éremnek a kétoldalai, az egész érmet ki kell dobni... Egy teljesen új érem kell. És mindkettő említett entitásra egyszerre kell nemet mondani.

2019. szept. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Én a Kádár kormányt.
2019. szept. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Én már komolyan gondolkozom azon, hogy kiplakátolom Gyurcsány képével a szobám falát, mint Eric Cartman a South Park sorozatban Mel Gibsonnal.

Annyira hiányzik az az időszak, Nyugati életszínvonal volt, nem olyan balkáni langyfos húgy mint most. A kormány az emberek jólétéért dolozott, mostmeg... csak Mészáros Lölőért, Rogánért és a többiért.

Visszasírom a Gyurcsány-korszakot! Vissza, vissza! Ha 2022-ben nem lesz kormányváltás, végleg kiköltözök külföldre és viszlát balkán, viszlát maffiaállam.

2019. szept. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Arra emlékszem, hogy a légkör tényleg teljesen más volt.
2019. szept. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon hiányzik az államcsőd közeli állapot a rengeteg IMF hitellel, gázáremeléssel, elbocsájtásokkal. Hiányzik naon -.-
2019. szept. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem még a f...m is jobban állt. Orbán takarodj!
2019. szept. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
Csak szólok, majdnem államcsőd volt. Ma enneke sélye sincs
2019. szept. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz gázáremelés. (nyilvános ígéret)


Nem lesz gáz. Áremelés!!!



Ez volt Gyurcsótány.

2019. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!