Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsánygyűlölők, fideszesek!...

Gyurcsánygyűlölők, fideszesek! Mondanátok olyan személyes tapasztalatokat amik gyurcsány idején sokkal rosszabbak voltak mint ma?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 19:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
48%
Libsi agymosás a közmédiából, libsi oktatásügy, libsi igazságügy, adózási rendszer, fészekrakó program, hitelből segély és nyugdíj, hazudtunk reggel éjjel este és biztos kimaradt még pár dolog, de ennyi éppen elég...
2019. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Mondom SZEMÉLYES KONKRÉT tapasztalatokat, ne a szokásos szöveget!

Írd le hogy ez meg ez ilyen volt gyurcsány idején, ilyen ma, ezért meg ezért nekem most jobb az életem mint akkor.

2019. szept. 14. 19:59
 3/31 anonim ***** válasza:
35%

Nem gyűlölöm senkit, de azért válaszolok.

Ők október 23-án hazasétálni az ünnepi naggyűlésről sokkal jobb mostanában.

Vagy elgondolni a gyerekeim jövőjét.. ilyen egyszerű kis dolgok

2019. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 szántóvető ***** válasza:
33%
olyanra gondolsz hogy pl elmentem az orvoshoz és fizethettem a 200 forintot minden alkalommal?nos..régen volt már,a lényeg hogy akkor is szar volt az élet meg most is.
2019. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
56%
Bármilyen hihetetlen, de Gyurcsányék alatt sokkal nagyobb teret kaptak a szélsőjobbosok, magyar gárdától elkezdve a Jobbikosokon át mindenki. Valahogy mostanában mintha nem lenne már olyan nagy hangja ennek a rétegnek, szépen csendben lecsengtek ezek a dolgok, pedig most nem balos kormány van.
2019. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
63%
Ahol lakom az akkori polgármester lebontatta az épületeket bezárta a mozit hogy felvegye rá az eu támogatást a helyére nem épült semmi ja és még a kinézete is romlott a városnak. A mostani fideszes alatt kis svájc lett a város minden épül a turizmus sokszorosa a városnak az ingatlan értékei sokszorosára nőttek.
2019. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%
Én a 15 éve működő vállalkozásomat szüntettem meg 2006-ban, mikor újraválasztása után pár hónappal duplájára emelte a válalkozók tb-terheit, mindván, hogy úgyis csalnak. Ez még jóval a válság előtt volt, de itt már döglődött minden, választani kellett, vagy fizetem a járulékokat, vagy a rezsit meg a kaját. A feleségem akkor volt terhes az első gyerekünkkel, gyakran kellett vizsgálatokra járnia, akkor lett bevezetve a vizitdíj. Lassan mondták, hogy nem lesz gázáremelés, de lett, minthogy, nagyonis. Szégyenletes időszaka volt a rendszerváltás utáni Magyarországnak. És aki most mosdatni próbálja azt dilettáns idiótát, az is szégyellheti magát.
2019. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
59%
Budapestiként szinte nem lehet nem észrevenni, hogy a város szinte minden fontos csomópontja megújult, megszépült, vagy épp jelenleg is zajlik a felújítás. Igaz, hogy ez nem elsősorban Gyurcsány-Orbán-, hanem inkább Demszky-Tarlós összevetés, de ugye a jogállamiság kérdéseibe, vagy a gazdasági adatok útvesztőibe nem látok bele, a főváros vonzóbbá válása viszont szinte kézzel tapintható.
2019. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
50%

"Mondom SZEMÉLYES KONKRÉT tapasztalatokat, ne a szokásos szöveget!"


Ezek személyes tapasztalatok. Két lehetőség van:

1: vagy túl szenilis vagy,

2: vagy túl fiatal vagy, hogy ne emlékezz ezekre


Egy ország tapasztalta ezeket, nem rejtették véka alá!

2019. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
50%
Fideszes nem vagyok, gyurcsánygyűlölő esetleg. 2006 október 23 elég rossz tapasztalat volt. És nem, nem borogattam kukákat, nem randalíroztam, a környékemen álló emberek közül senki sem.
2019. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!