Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Berki Krisztiánnak kik és...

Berki Krisztiánnak kik és hogyan gyűjötték össze az aláírásokat? És nem fér a fejembe, miféle réteg az, aki aláírt nekik tömegesen?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 08:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Meg lennék lepve, ha az ajánlásainak akár csak a 10%-a is valódi lenne. Ugyanúgy jöttek neki össze az ajánlások, mint az országgyűlési választásokon a kamupártoknak: jó pénzért vett magának adatbázist, onnan másolt ki neveket és személyes adatokat, amikre szüksége volt.
2019. szept. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

bp lakossága jelenleg 1,3-1,5 millió forrástól függően


5000 aláírás kell......


Az semmi. 3 bohóca kiáll valami forgalmas helyre reggel 8 kor délre megvan.


"jó napot kívánok legyen kedves aláírni... NEM NEM ÉRDEKEL..... Drága de szép a fülbevalója.... oks hol írjam alá?"


ennyi

2019. szept. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 tgt ***** válasza:
47%
Thürmernek mégsem sikerült.
2019. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
A Fidesz folyamatosan csal az ajánlásokkal, azért bukkanak fel újra ás újra halott emberek, mint aláírók az íveiken. A Fidesz majmok, mint Berki meg a Mihazánk meg Puzsér meg hasonlók tőlük kapják az "embereket" a listáikról egy az egyben. Ez megy már jó 10 éve, házkutatást mégis a Momentumnál tartanak.
2019. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Mind tudjuk, hogy Puzsér és Berki össze sem hasonlíthatóak, miért hazudod ezt mégis?
2019. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 tgt ***** válasza:
39%

"Mind tudjuk, hogy Puzsér és Berki össze sem hasonlíthatóak"

Ez igaz. Berki ki van gyúrva, Puzsér pedig nincs.

2019. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Tőled is megkérdem, tényleg annyira fontos célt szolgál a cinizmus?
2019. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Én ott voltam 2 Puzsér nyilvános előadáson is, az egyiken több százan néztük (amelyiken Vona is ott volt), s utána nagyon sokan aláírtak...

Ezen kívül is többször láttam a standjaikat, ahol voltak aláírók.

2 hétbe telt és kb. 6000 aláírást gyűjtöttek.

De még a külső kerületekben is láttam Puzsér kitűzős és sapkás civileket, például a XXII. kerületben, ahol amúgy nem is volt jelen a kampány.


Berkit viszont sosem láttam, standokat sem, hírét sem hallottam... Pedig Ő 10,000 aláírást gyűjtött.

Elvileg csak az utolsó napon kezdték el gyűjteni és ennyi lett.... Holott még Tarlósnak is 2 napba telt.

2019. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mintha bármit is számítana.
2019. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"5000 aláírás kell......

Az semmi. 3 bohóca kiáll valami forgalmas helyre reggel 8 kor délre megvan."


Egyáltalán nem könnyű. Másoknak sem az, akiknek nincs hálóaztuk. És a kérdésem része az is vvolt, hogy mégis ki ír neki alá, én azt gondoltam senki alapból, tehát hiába áll ki akárháyn barátja az nem sokat ér.

2019. szept. 18. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!