Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt egyesek,...

Miért hiszik azt egyesek, hogy NEM az utalványok meg könyöradományok miatt szavaznak a legtöbben a fideszre?

Figyelt kérdés

Tegnap történt velem:

Voltam a postán, akkora volt a sor hogy az utcán állt a vége. Szerencsére én külföldi csomagot mentem átvenni, ami egy külön szobában van, ezért bementem. Míg vártam, egy nyugdíjas néni jött át a másik szobából és nagy sóhajjal leült. Kezében a 3db 3000Ft-os utalványt szorongatta és nézegette. Közben mosolygott, szinte majdnem kicsordult a könnye az örömtől, majd ezt mondta:

"köszönöm viktor, az isten áldjon meg viktor"

Én meg csak bámultam mint valami hülye, aztán rám nézett én meg gyorsan elfordultam.

Tehát emiatt vetődött fel bennem a kérdés, hogy miért gondolja néhány ember hogy a nyugdíjasok meg a szegények nem az alamizsnáért szavaznak? A sor vége a postán az utcáig állt, a legtöbb várakozó nyugdíjas volt, akik az utalványt mentek átvenni.


2019. szept. 18. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha csak egyszerűen könyöradományok osztogatásával lehetne befolyásolni a zemberek politikai nézeteit, akkor már rég le lehetett volna váltani a Fineszt.
2019. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

pl. azért, mert szóba állunk velük, meghallgatjuk őket, elgondolkozunk azon, amit mondanak és nem agyatlan zombiként tekintünk rájuk. meg megnézzük a statisztikákat, adatokat, közvélemény-kutatásokat és nem anekdoták alapján alkotunk véleményt.


kb. ennyi.

2019. szept. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Házhoz vitte a postás azokat az utalványokat már rég, nem kell a postán sorban állni érte. Valamit elnézhettél. De valószínűbb, hogy hazudsz.
2019. szept. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Lehet, hogy aznap éppen nem volt otthon.
2019. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Senki? Azt hazudja, a sor vége az utcán állt.
2019. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!