Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék nem keveredik...

Az ellenzék nem keveredik ellentmondásba?

Figyelt kérdés
Mindig jönnek ezzel a kettősmércével, sajnáltatni maguk hogy itt mekkora autokrácia van. De az mindig belefér, hogy szinte mindegyik ellenzéki párt, mintha a hátérbe lnenne valami közös tervnek nevezhető valami, rogramnak nem nevezhető mert az sértés lenne azoknak akiknek van komoly egyéni programjuk, és ugye itt ezen a ponton szokták elkezdeni azok a nagy kő MSZP-sek akik Gyurcsányt az égig magasztalják titokba, és magasztalták régebben is hogy ez egy vicces Fideszes összeesküvés elmélet. Hát most pont az derült ki hogy ez nem igaz, mert mindenki összefog mindenkivel, egy nagy titkos terv keretében, amelytől azt remélik le fog váltódni a Fidesz. Mert az hogy ők nem fogják leváltani az is biztos, az hogy külföldről nem fogják leváltani az is biztos. Főleg úgy ha ennek az egésznek az élovasa a Demokratikus Koalíció, aki nagy erőfeszítéseket téve, a Plakátokra nem Gyurcsány Ferencet teszi ki, nem ő van a kampány közepébe hanem Dobrev klára. Mert ugye azt reméli hogy ha nem Gyurcsány van akkor majd az emberek megint a volt MSZP-s miniszterelnöknek a mini pártjára fognak szavazni. Hiába jutattak ki 4 politikusukat is Brüszelbe, ez az egész halva született ötlet, és mellé temethetik az ellenzéki összefogást is. Ahhoz hogy a Fidesz leváltódjon, ahhoz az kellene hogy az embereknek annyira elegük legyen már belőle, vagy annnyira megunják hogy megszavazzák az egyik agyhalottat. De ez nem lesz mert a Fidesz folyamatosan erősödik, tehát az embereknek nem hogy nincs elege belőle, hanem az eddigi pártatlan szavazók, és kő Gyurcsányista, Jobbikos és ellenzéki szavazók is átállnak. És nem, nem azért mert autokrácia van, és el vannak sötétítve. Ugyanannyi POLITIKÁVAL foglalkozó Fideszes média van, és rádió, min amennyi ellenzéki is. A többinek halvány lila fingja sincs a politikához, csak annyi hogy Fideszes kézben van, és a Fidesz finanszírozza. De több olyan személyt is Fizet a Fidesz, a magyar kormány, aki az égig fikzlázza őket, vagyis a kormányt szóval nem értem az autokráciát meg a kettős mércét kiálltozókat. Az pedig különösen vicces, külön vicc kategória szamomra, hogy azt mondják azért szavaznak a Fideszre, mert nem tudják hogy vannak más pártok is. Nem ez nem így van. Azért szavaznak Orbánra, mert egy világklasszisú politiku, nem hogy Magyarországon nincs alternatívája, hanem az EU-ba is alig. És most nem érdekel ki mit momd, a nagy embereknek mindig voltak utalói, és olyanaok akik becsmérelték őt tetteit, gyűlöletet szítottak ellene és elsötítítették az embereket. Hol több kevesebb sikerrel, mert volt hogy hogy csak akkor lettek sikeresek mikor éltek, vagy szegények halltak meg, és a koporsóba már a húsuk is megrohadt, lebomlott mimor híresek, elismertek lettek.

2019. szept. 18. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Ti ott Magyarországon nem gyenge flessben éltek. Úgy tűnik, még egy jó darabig nem megyek vissza.
2019. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

"Hiába jutattak ki 4 politikusukat is Brüszelbe, ez az egész halva született ötlet,"


Az a 4 politikus elég lesz ahhoz, hogy totálisan megbénítsa az EU-n belül a kormányt! :)


"az eddigi pártatlan szavazók, és kő Gyurcsányista, Jobbikos és ellenzéki szavazók is átállnak."


Ezért is ugrott 5%-ról 16%-ra a DK, méghozzá feleannyi szavazóval, igaz? :D



Mantrázz nyugodtan tovább, bár attól a hülyeségeid nem válnak realitássá! XD

2019. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1.Akkor ne is oszd a magyar politika kategóriában az észt, kivéve ha nem Székelyföldön vagy Vajdaságba, esetleg Kárpátalján vagy!
2019. szept. 18. 18:56
 4/15 A kérdező kommentje:
A FIDESZ 51 százalékra ugrott ha így nézzük. Az ellenzéknek 0 esélye van.
2019. szept. 18. 18:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hát most pont az derült ki hogy ez nem igaz, mert mindenki összefog mindenkivel, egy nagy titkos terv keretében, amelytől azt remélik le fog váltódni a Fidesz."


Szerintem ebben semmi titkos nem volt. Vagyis én tudtam róla.


"kő Gyurcsányista, Jobbikos és ellenzéki szavazók is átállnak [a Fideszhez]."


Nem olvasom tovább, szerintem te trollkodsz.

2019. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:


"Akkor ne is oszd a magyar politika kategóriában az észt, kivéve "....


Ki vagy te ahhoz, hogy kivételeket támassz?


EGY SENKI!

2019. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az trollkodik, aki erről tudott még is tagadta, mikor mondták. Most meg megjatsza a ma született szűz lanyt aki nem tud semmit!
2019. szept. 18. 19:01
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

#3

Azt nem te fogod megmondani, kis paréj, hogy én mit tehetek meg. :)

Ja és folyamatosan segítek az ismerőseimnek is megpattanni, rajtuk keresztül pedig még több embernek, hogy a lehető legkevesebb jobbágyotok legyen. :))

2019. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha ő kiment jobban élni, nem fontos neki a hazája, elhadja csak mert nem a szamára szimpatikus párt van, akkor ne pofázzon.
2019. szept. 18. 19:02
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#9

Alapvetően nem a párttal van bajom, mert a Fidesz is csak egy tünete annak, hogy a magyar társadalom mentalitása és kultúrája velejéig rohadt és beteges.

Szeretik az ellenzékiek Orbánra kenni, hogy ő tette ilyenekké a magyarokat, de az igazság az, hogy amikor Orbán nagyapja megszületett, már akkor ilyenek voltak.

2019. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!