Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor az emberek Orbánt...

Mikor az emberek Orbánt szidják, elfeledkeznek gyurcsány horrorkormányáról?

Figyelt kérdés
Mikor valaki itt beírja hogy Orbán így Orbán úgy, nem jut eszébe hogy gyurcsány horrorba illő kormánya idején mennyivel rosszabb volt minden? Csődbe vitte és majdnem teljesen megsemmisítette az országot, az emberek éheztek, szenvedtek és lehetetlen volt megélni. Szerencsére még időben nyílt ki a szeme a népnek és elsöpörte végre a horrorkormányt.
2019. szept. 18. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Viszont sose hittük volna, hogy jöhet még Gyurcsánynál is szarabb.

És jött is...

2019. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha Gyurcsányt szidod ettől orbán jobban fog kormányozni?

Nalátod.

2019. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 mindentudó99 ***** válasza:
13%
Igen el. Vagy még nem éltek akkor. A Kádár rendszert is sokan éltetik itt. Ki tudja miért?
2019. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Alain Delon ***** válasza:
74%
Sőt! Még Mohácsot is!
2019. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

Mindkettőt szokták támadni. De egyébként Orbán okos ember szerintem, ezt az átlagos szavazóiról kevésbé tudnám elmondani, igaz ellenzékiek közt is vannak emiatt mivel mindkettőt kritizálom valamikor Fideszesnek kiáltanak valamikor meg ellenzékinek.

Orbán dominanciájának szerintem a népszerűsége abban rejlik hogy ő úgy csinálta hogy minél szélesebb kört megnyerni, adni valamit még ha kicsi is, amit az előzőek nem csináltak, egy ilyen rendszert gyengeelméjű emberek nem tudnának csinálni. De egyébként van kritikám is, mégpedig hogy kerülik a vitákat, probálják rejtegetni azt hogy számomkérjenek rajtuk valamit, de emellett muszáj kiemelni hogy az ország gazdaságát stabil pályára emelték, de szerintem nem tervezik azt hogy gazdag legyen az ország mert akkor a stabil rendszerről mondanának le ami most van, mert akkor mindig versenygeni kéne azért hogy fenntartsák azt ami van. Szóval szerintem ez az egyik legalkalmasabb párt a többi közt, azért említem hogy egyik mert nem tudhatjuk ki mit hozna ha még hatalmon sincs.

2019. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
83%
Orbán egyik legnagyobb bűne, hogy mostanra már visszasírom Gyurcsányt.
2019. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Akár milyen is volt gyúrcsány,soha nem akarta leepíteni a jogállamot és volt benne annyi amikor már vállalhatatlan lett hogy lemondott.

Ezért rosszabb orbán,mert ő a teljes pusztulás árán is a hatalmat választja.

Plusz gyurcsányban én nem fedeztem fel nyilt rosszindulatot. Míg orbán egy kimondottan rosszindulatú gonosz ember a tettei alapján.

2019. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

"A Kádár rendszert is sokan éltetik itt. Ki tudja miért?"


Mert éltek benne.

2019. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 mindentudó99 ***** válasza:
30%
Remek volt mi?
2019. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Egész jól emlékszem Gyurcsány idejére, orbán vezetését pedig most is tapasztalhatjuk bőrünkön. Lehet kritizálni Gyurcsányék kormányzását, szerintem se volt közel se tökéletes. De amit orbán és bandája művel, az már inkább valami tragikomikus színdarab.

Semmivel sem jobb most az orbán rezsim alatt, az emberek ugyanúgy éheznek. Csak járj nagyobb városokba, ahol számtalan kéregető van, mert még enni sincs mit nekik.

2019. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!