Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Vona Gábor a...

Szerintetek Vona Gábor a jövőben képes lesz-e Magyar Péterrel összefogni és hidat verni az ő pártja és a TISZA között, hogy tényleg elkezdődhessen a második reformkor?

Figyelt kérdés

[link]

"Vona nem zárja ki, hogy ha Magyar Péter egy jövőbeli választás után a koalíciós tárgyalásokon a 2RK-val összeegyeztethető kormányprogramot tud alkotni, akkor koalíciós partnerek legyenek. "



máj. 22. 04:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%

Milyen pártja? 😂

Milyen hidat?

A Spinozába?

😂😂😂

Legfeljebb valamelyik elmegyógyintézetbe.

máj. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
Persze ilyen induló kispártkent Vona nem mondhat mást. Ettől függetlenül szerintem a háta közepébe sem kellett ennek a Peti gyereknek a megjelenése és személyesen nem kedveli őt. Van egy kiérlelt koncepciója arról, hogy Magyarországnak hogyan kellene kinéznie, de Magyaréknál még semmi sincs, csak az O1G óbégatás. Az, hogy lesz-e valami értelmes program amivel egyeztetni lehet, az majd jó sokára fog kiderülni, valamikor az EP választás után. Bár szerintem addigra kipukkan a lufi.
máj. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
Ha lesz ilyen akkor hasonló lesz mint mint a Fidesz_KDNP vagy az DK-MSZP-P. Egy fajta alárendelt viszonyban függhet majd tőle. De szerintem Magyar P. nem fog kérni belőle, mert ugye Gyurcsánynak már egyszer lefeküdt Vona....
máj. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem MP jól nyomja. Pontosan tudja, hogy itt nem program kell a nyereséghez. Sajnálom, de így nem sikerült választást nyernie sem Vonának sem Márki-zay Péternek. Tűzet kell szítani valahogyan az emberekben, majd ha ez megvan, lehet programról beszélni. Szerintem MP kommunimációja tudatos döntés, és kizártnak tartom, hogy ne lennének ötletei, de most egyelőre az emberekkel el kell hitetni, ezekkel a mély álomban lévő népekkel, a kómásokkal, hogy igenis le lehet váltani az Orbánt. Most mi laikusok nyilván nem értünk a politikához, de úgy látszik működik amit MP tol.
máj. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
De még hozzáteszem mindekinek van lehetősége kiállni az emberek elé és elmondani az ötleteit, plussz vállalni a szereplést és az undorító karaktergyilkosságot. Könnyű itt ugatni a komment mezőben név és arc nélkül. Ki lehet állni.
máj. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Vona szerintem már nem lesz tènyező a politikàban. Amit én sajnàllok, de ez van. Lejárt az ideje amikor lemondott. Am felesleges ennyi pártot életben tartani.
máj. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Vona próbál rákapaszkodni a Tiszára, de szerintem MP nem kér majd belőle. Vona meg aligha lesz részese bármilyen koalíciós tárgylásoknak.
máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Vona... Pár hete vajon találkozott Mahmud Ahmedinezsáddal és beszéltek arról, hogy a választások napján az Iráni Forradalmi Gárda grasszáljon Budapesten, mint ahogyan 2009-ben vizionálta? 😁
máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
Na ez lesz az oka a nagy pofára esésnek. Nem lesz elég orbánt gyűlölni. De ahogy gondoljátok, mindenki annyiszor megy a falnak, ahányszor gondolja. Tényleg, felnőtt emberek hogy gondolkodhatnak ennyire óvodás szinten? De amikor kipukkad a lufi, gyere ide vissza, hogy elolvashasd: én előre megmondtam
máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Ki mondta, hogy elég lesz? Egyelőre ez kell úgy látszik. De persze, te előre megmondod a tutit, okostojás. Mi vagy te, valami politikai jövendőmondó? Meg miféle pofáraesés? Az a pofáraesés, hogy Orbán kormányoz 14 éve, pofára esett a magyar nép és nem akar felkelni. Veled együtt.
máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!