Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenleg törpe párt státuszú...

A jelenleg törpe párt státuszú Jobbik visszaszerezheti a szavazói bizalmát az önkormányzati választásokon?

Figyelt kérdés
Sajnos a Jobbik könnyen az Együtt sorsára juthat ha nem tudja vissza szerezni a bizalmat és 2022-ben kieshet a Parlamentből.
2019. szept. 20. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Mégis mivel tudná visszaszerezni a szavazói bizalmát egy önkormányzati választáson?

1. ELŐTTE kell visszaszerezni a bizalmat, mert a választáson már csak szavaznak - arra akiben van bizalmuk.

2. Ha pont azért veszítették el a szavazóikat mert összeálltak az mszp-vel, dk-val, akkor ezen mit javítana az hogy most még közös jelölteket is állítanak? Ez csak ront a helyzeten. Szívesen leváltanám a mi polgármesterünket, de amikor megláttam, hogy az ellenfele a jobbik+dk+mszp közös jelöltje még a szórólapján is, akkor egyből ment az ötlet a kukába. Inkább maradjon az aki eddig volt (nem fideszes, soha nem is volt), de olyat aki ezek közös támogatásával jelölteti magát, soha nem szavaznék meg.

2019. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Ha-ha-ha!


Még nem jöttél rá, hogy a jobbik úgy volt domináns párt, ahogy Berkinek van több mint 10.000 aláírása?


Soha nem volt több, mint Orbán báb-pártja.

2019. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A jobbik szerintem (most nem néztem korábbi eredményeket) mindig kicsit jobban szerepelt a helyi választásokon, mint mondjuk a szavazóbázisát kevésbé érdeklő EU-s választásokon. Tehát elképzelhetőnek tartom, hogy valamit sikerül szépíteni tavaszi csúfos kudarcukon.

Hogy 2022-ben mi lesz, azt pedig senki se tudja megmondani.

2019. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem, mert létrejött a Mi Hazánk és minden magyar ember arra fog szavazni.
2019. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyon nem. Van néhány emberük, akinek van esélye, de nekik már nem a párt miatt (pl Mirkóczki Egerben)


Nekem egyértelműen az jött le, hogy ezt az időt beáldozzák az újjáépítkezésre. Szerintem nagyjából eldőlt, hogy ki is lenne jó pártelnöknek, ki milyen pozícióba vakó. És szerintem erről dönteni is fognak még idén.


Onnantól viszont van egy hosszú útjuk a következő választásig. Fel lehet építeni, meg lehet teremteni az új identitást, új irányvonalat. Ami jelenleg az ellenzéki öszefogásban lévő szerepvállalásnak tűnik. Jó politizálással az élére állhatnak a kormányváltási törekvéseknek.


De elkalandoztam.. ezekről beszélni inkább majd fél-egy év múlva lesz értelme.

2019. szept. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vona Gábor nélkül nincs jobbik.
2019. szept. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vona kicsinálta a Jobbikot. Akaratán kívül, vagy szándékosa, nem lehet tudni.

A nemzeti oldal kihátrál a Jobbik mögül és a Mi Hazánk Mozgalom mögé fog állni.

Ugyan az történik most mint a MIÉP-el. Amikor Csurkáék benyaltak a fidesznek, a mögötte álló tömeg a Jobbikhoz vándorolt át, szinte pillanatok alatt.

A magyar ember (ha értelmes és gerinces), nem díjazza, ha valaki áruló, vagy tingli-tangli.

2019. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok:


Szomorú vagyok! :)


Senki nincs, aki cáfolni próbálna?

2019. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!