Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosoktól kérdezem:Miért...

Jobbikosoktól kérdezem:Miért nem szerveztek a Fidesz kormány ellen tüntetéseket, mindennel meg vagytok elégedve, amit a kormány csinál?!

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre,hogy a nemzeti radikálisok csöndben vannak mostanában,de miért,amikor a Fidesz is feloszlatta a Magyar gárda által szervezett programot,tehát gyakorlatilag ugyanazt csinálja mint a vörösek,csak narancssárga szín alatt!Vagy már belefáradtatok a tüntetésekbe,vagy behódoltatok a narancsosoknak?(Nem vagyok mszp-s provokátor,még mielőtt valaki ezt írná,én is egy magyar ember vagyok,aki végre magyarpárti kormányt szeretne!!!)
2010. júl. 15. 11:37
1 2
 1/11 Voltaire ***** válasza:
21%
Kérdező, én nem vagyok egyetlen parlamenti pártnak sem a barátja, lévén liberális, de érdekelne, szerinted mi a "magyarpárti kormány"?
2010. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kérdező, én nem vagyok egyetlen parlamenti pártnak sem a barátja, lévén liberális, de érdekelne, szerinted mi a "magyarpárti kormány"?


Amelyik nem a nagytőkések érdekeit nézi,hanem a MAGYAR emberekét!

2010. júl. 15. 11:52
 3/11 Voltaire ***** válasza:
7%
Tehát pl magyar nagytőkés nincs? Meg melyik magyar emberét? A nyugdíjasét? A bérből és fizetésből élőét? A vállalkozóét? A magas keresetűét? Az alacsony bérűét? A baloldaliét? A jobboldaliét? A liberálisét? A heteroszexuálisét? A homoszexuálisét? Így, mind egyszerre? Szerinted ilyen elképzelhető?
2010. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Voltaire ***** válasza:

69

Olyan, hogy "magyar nép" vagy "spanyol nép" vagy "xxx nép" nincs. Nem lehet olyan intézkedéseket hozni, amik mindenkinek kollektive jók, lévén egy társadalom eltérő igényű, képességű, helyzetű, stb... csoportokból áll össze. Az, hogy képviselje valaki a "magyar nép" mind a kilencmillió-valahányszázezer magyar érdekét, abszurd, hülye feltevés.

2010. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Értelmes ember azért 2 hónap alatt ítéli meg egy kormány munkáját. Ha a Fidesz nem felel meg az elvárásoknak, akkor lesz zúgolódás.

Amúgy a Fidesz elég jól játszotta ki a "nemzeti" kártyát, így próbálják csendre inteni a nacionalistákat. Kérdés, hogy meddig működik...

2010. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"szerinted mi a "magyarpárti kormány"?"


Pl olyan, aki a bérből fizetésből élők illetve a magyarországi vállalkozók pártját fogja, nem pedig a segélyesek szaporodását támogatja állami pénzből, vagy nem a bankok minél nagyobb hatalmát lehetővé tevő törvényeket fogad el.

2010. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 12:31

Nem is kell. A becsületes termelő/dolgozó adófizető emberek érdekeit kell képviselni. Aki vmilyen módon kilóg ebből a sorból az meg tűrje el hogy ő nem ér annyit a társadalomnak mint azok akik dolgoznak.

2010. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem,hogy hallani fogsz még a JOBBIK-ról.
2010. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Remélem csak akkor amikor feloszlik...
2010. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még fél éve sem kormányoznak, hova ítélgessünk még?

2002-2010-ig sem történt semmi érdemleges, hogy kipucolják az előző rablóbandát. Egy ciklus 4 év. Egyébként meg nem érzem olyan hűde borzasztónak az eddigi munkájukat.

2010. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!