Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor egy olasz fasiszt...

Orbán Viktor egy olasz fasiszta unióellenes párthoz jár szónokolni, akik énekelnek neki és éltetik? Először nem hittem a fülemnek amikor a hírt hallottam.

Figyelt kérdés

Olasz Testvérek nevű párt

"A nacionalista, unió-ellenes párt vezetője, Giorgia Meloni nyíltan élteti Benito Mussolinit, sőt Mussolini ükunokája is ebben a pártban indult. Kapcsolatuk Orbánnal nem új keletű, tavaly Meloni interjút adott a magyar köztévében, amiben többek között azt mondta, támogatják a magyar politikát, de nem támogatják az EU-t.."


[link]



#Orbán Viktor #párt #Olaszország #fasizmus #unióellenes #Olasz Testvérek
2019. szept. 23. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki akivel Orbán szóba áll nacionalista és EU ellenes.
2019. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Csak azt felejtették el megemlíteni, ha így nézzük akkor olasz miniszterelnök Giuseppe Conte is nacionalista mert részt vett ezen a rendezvényen, elmondva hogy a visekrádi országok mind nacionalistak meg hogy bezárkóznak. Hát gondolom így nacionalistázza az index is azt a pártot! :)
2019. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem nacionalista a Fratelli d Italia párt vezetője hanem fasiszta. Ne keverd össze a kettő nem ugyanaz.


" Tavaly szeptemberben a párt vezetőjét Budapesten fogadta Orbán Viktor. " - ugyanebben a cikkben van.


Hát itt tartunk.. szégyen a magyarokra.

2019. szept. 23. 14:36
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem unod még a kérdéseidet? Mindjárt felrobbansz, vagy agyvérzésed lesz! Menjél már ki ember és szívjál egy kis friss levegőt, menéjél csajozni, vagy bármit, csak ne ezen az oldalon írkáljál már minden nap!
2019. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én megértem hogy nehéz az Orbán imádatoddal szemben álló véleményeket olvasni. És én még csak nem is véleményt írtam hanem megkérdeztem valamit.


Elvártam volna hogy alappal érveljél az ellenkezőjéről tényekkel idézetekkel. Megint csalódtam benned #4 -es válaszadó.

Nyilván tényekkel szemben nehéz megvédeni a megvédhetetlent. Ezért akarsz innen lekoppintani.

Rossz hallani hogy a vezér fasiszták közé keveredett.


De ha becsületed és lelkiismereted fontosabb a pártfüggőségnél levonod a következtetést és messze másra voksolsz és másokat is arra buzdítasz a Fidesz helyett hogy bocsánatot nyerj eddigi hamis utadért.

2019. szept. 23. 15:09
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

A bevándoroltatás ellen tenni akarókhoz ment. Akik szövetségesek az európai kultúra védelmében.

Amit énekeltek, az egy 56-ban a forradalmat éltető dal volt, amit akkor írtak az olaszok.

2019. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
A helyzet valójában nem az, hogy Orbán direkt a fasisztákkal áll szóba, inkább az, hogy ők azok, akik még szóba állnak vele. Tőlük mindig pozitív megerősítést kap, mert a szélsőjobbosok ideológiai vezérnek tekintik őt, míg, ha nagy ritkán egy demokratikus vezetővel találkozik, az nyíltan vagy burkoltan lesajnálja Orbánt, és ezzel csak a kisebbrendűségi komplexusát táplálja. Ezért jutottunk el mára oda, hogy ilyen helyekre jár szónokolni.
2019. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Az uniót Európa minden népe rühelli.
2019. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Na de kedves kérdező az egész ellenzék összefogott, egy elméletben nacionalista szélső jobbos fasiszta pártal a jobbikkal! Akkor az ellenzéki összefogásra is azt lehet mondani, hogy nacionalista, fasiszta söpredék összefogás? Tinektek nem kell ezért szégyenkezni ez nem szégyen? Csak az ha a fidesz beszél, szóbaáll egyáltalán tárgyal olyanokkal akik elismerik a magyar bevándorlás ellenes, kvota ellenes politikát? Ez olyan mint amikor a nácikkal hasonlítsátok össze a kormányt, mert tesz valamit hogy szülsessenek gyerkek, tesz a demográfiai valság ellen. Ezek a tények
2019. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Az Index megírta, hogy az Olasz Testvérek kirekesztőrasszistanácifasiszta, szóval úgy is van! A valóság téved!
2019. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!