Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha magyar ill. külföldi...

Ha magyar ill. külföldi elemzők is azt mondják, hogy a Bajnai-kormány elérte, hogy Mo. Elég jól megússza a válságot a többi európai országhoz képest, és a számok is ezt mutatják, akkor a Fidesz míért nem ismeri el ezt?

Figyelt kérdés

Nem gondoljátok úgy, hogy Bajnai sokkal többet tett az országért, mint "Viktorkirály" '98-'02 között és fog tenni valószínűleg '10-'14 között is?


15/f (lehet mondani hogy fiatal vagyok de azt tudom, hogy biztos nem a Fideszre szavaztam volna, hiszen nekik nemvolt programjuk, csak mocskolták az mszp-t, még akkoris inkább az mszp-re szavaztam volna, ha nem Bajnai, hanem Mesterházy lett volna az miniszterelnök)


2010. júl. 15. 13:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
61%
te sem vagy okos, hisz csak az mszp-t meg a fideszt látod. mind2 ugyanolyan szar.
2010. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hát a Jobbik eleve felejtős sztem, az LMP-nek meg nincs akkora támogatottsága, az Mdf meg be se került
2010. júl. 15. 13:39
 3/30 anonim ***** válasza:
62%
A Fidesz semmit nem ismer el. Látod mindenkit levált aki az előző kormányban vezető volt nem törődik vele hogy dolgozott.A Fidesz kormány 1998-tól azért tudott létezni mert a Horn kormány megteremtette a feltételét de semmit nem javítottak a helyzeten hanem felélték az előnyt
2010. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%

igazad van kérdező, nincs támogatottsága mert ti barmok csak mszp és fidesz szavakat ismeritek. ennyit erről.


de azért gratulálok az összes fideszes és mszp-s szavazónak is.

2010. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Voltaire ***** válasza:
64%
Nézd kérdező, ez úgy megy, hogy Magyarországon divat, sőt sikk nem érteni a gazdaságoz/úgy tenni, mintha nem értenénk. Ez nem pártfüggő. Nézd meg, ahogy hatalomra került a fidesz, hirtelen kiderült, hogy persze, újra lehet indítani a kis, piros gőzmozdonyt Kukutyin és Röcsöge közt, csak éppen napi két szerelvénnyel, amik hajnalban és késő este járnak, meg még vannak ilyen dolgok dögivel. A mindenkori friss kormány vígan ráken mindent az elődeire ( GYF is ezt tette az öszödi beszéddel, ha úgy tetszik) aztán sokan megeszik.
2010. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Voltaire ***** válasza:
54%

73

Van még rajtuk kívül két lehetőség, valóban, katasztrofálisabbak mint a két nagy párt, egy zöldbolsevik banda, meg egy rakat tizenkettedik századi szerencsétlen, akik még mindig ott tartanak, hogy "Európa éléskamrája leszünk", amikor utoljára akkor voltunk az, amikor még a faeke volt a csúcstechnika, és lábon hajtották el a marhát a vágóhídra.

2010. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
29%

A Jobbik is csak egy bohócpárt, a többiről nem is beszélve... itt demokratikus úton nem lesz válzotás, egyszerűen a parlamentáris rendszer képtelen a gyors és gyökeres változásra, valaki mindig maradni fog a régebbi rendszerből és megy tovább a körhinta... Bár most itt volt az esélye a Jobbiknak 3 szavazóból 2 egy már korábban megbukott, leszavazott pártra szavazott, így meg se tudjuk mi lett volna, ha...


Bajnai meg egy vicc már ne is haragudj, attól, hogy meghamisították az adatokat az ország helyzetéről (még ha ezt sok más országban is csinálják[demokrácia]), szóval attól még nem volt jó válságkezelő. Az adó be nem fizetési dolgairól nem is beszélve, rég börtönbe a helye.

2010. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
39%

"Bajnai meg egy vicc már ne is haragudj, attól, hogy meghamisították az adatokat az ország helyzetéről"


Az a lényeg hogy azt tette ami a legjobb volt, ezt ismeri el a külföld ahol most teszik meg azokat az intézkedéseket amit Bajnai több mint egy éve. Sőt őnekik a késlekedés miatt súlyosabbakat kell! Ezt kéne csak tudni.

2010. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
24%
Ez ebben a formában NEM igaz, ugyanis számos magyar illetve külföldi hozzáértő emberek csoportja tiltakozott a Bajnai kormány tettei ellen. Amit megfogalmaztál az csak félig igaz! Innentől kezdve felesleges ezt a kérdést tovább boncolni. Ami meg a 98-02között volt ha tetszik ha nem a nemzetnek a nagyobbik része jobban élt mint az elmúlt 8 év alatt, aki ezt nem veszi észre az vagy nem akarja észre venni vagy vak. Én sem szeretem Orbán Viktort, de Bajnait sem kedveltem sőt. De vannak puszta tények amit el kell ismerni Orbán Viktor Magyarország miniszterelnöke... A választók több mint 2/3 a rá szavazott illetve az ő pártjára, ha esetlegesen ez nem tetszik akkor ne benne keresd a hibát hanem az ember társaidban hisz ők szavazták meg! Végezetül hogy nem volt programjuk ez nem igaz minden pártnak volt illetve van is tudatlanságod nem fedi a valóságot! kérlek először nézz utána a dolgoknak s csak utána fogalmazz meg kérdéseket! Amúgy meg éljenek a függetlenek!
2010. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%
A te kedves Bajnaid, csak az MSZP korábbi baklövéseit próbálta valamelyest átrendezni. Így nem az állam ment csődbe, hanem sok lakója. Szerinted tényleg jól kezelte a problémát? Szerintem nem.
2010. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!