Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor 2010-ben megszavaztátok...

Amikor 2010-ben megszavaztátok a Fideszt, gondoltátok volna, hogy eddig hatalmon lesz, és így fog kormányozni?

Figyelt kérdés
A kérdés azoknak szól, akiket érint a téma.
2019. szept. 26. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Bár én nem a Fidesz-re szavaztam akkor sem, de akkor örültem nekik hogy lemossák az akkori kormányt. Úgy éreztem, elégtételt vettek ezzel a magyarok az akkori válság helyzet miatt. Nem gondoltam volna akkor, amit most már tudunk, hogy maga a gonosz született meg azon a napon.
2019. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Egy évtizedek óta pszichiátriai kezelés alatt álló elmebetegnek hatalmat adni a kezébe a választó részéről felér az önsorsrontással.
2019. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Bíztam benne.
2019. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
én gondoltam volna, de azt, hogy ennyire lealjasulnak azt nem, így nagy csalódás lett belőle, pedig szerettem őket (ettől még a baloldalt ugyan úgy utálom)
2019. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem szavaztam rájuk, de túlteljesítették az elvárásaimat. Azt hittem, hogy csak pár évig fognak vinnyogni a lipsik, de a kezdetektől fogva egyre jobban visítanak! Ez zene füleimnek!
2019. szept. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ha gondoltam volna, soha nem szavaztam volna rá. Nem hittem, hogy ebben az országban még lehet lejjebb, de lehet...
2019. szept. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Csak reméltem akkor még, hogy nem fekszik le a libsiknek és nem kezdi el nyomni a "jó értelemben vett keresztény/jobboldali/konzervatív" figurát. Szerencsére egész jól alakulnak a dolgok, a libsik már a mocsárból virnyákolnak.
2019. szept. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Arra nem számítottam, hogy egyáltalán nem lesz villany-víz-gáz-fűtás emelés, amiért túlszárnyalta Orbán az elvárásaim. 2010 előtt a rezsi érbevágó nagyságú volt és folyamatosan emelkedett!


Gyakorlatilag a fizud felét elvitte a komplett rezsi. Ma erre esélyed sincs. 2008-2009-ben majdnem államcsőd volt. Romokban volt az ország. Ma pedig a gazdaság bivajerős

2019. szept. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Amikor 2010-ben NEM szavaztam meg a fideszt, akkor gondoltam, hogy így fog kormányozni. Sajnos sokan nem látnak túl az orrukon és újra meg újra megszavazzák ezt a mocskos kúrmányt.
2019. szept. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Csak reméltem.

Sok hiba van, de messze több sikert értek el mint amit akkor remélni lehetett.

2010-ben akkora baj volt hogy egyáltalán nem lehetett remélni hogy ilyen jól megy majd az országnak 2019-ben. Akkor az sem látszott biztosnak hogy lesz egyáltalán ma még saját országunk, mert elviszik a nagyját a bankok az ingatlanoknál és a külföldiek a földnek, víznek, megmaradt vagyonnak.

2019. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!