Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz hívőket nem zavarja...

A fidesz hívőket nem zavarja hogy egész kórházak zárnak be?

Figyelt kérdés

Néha latom itt is hogy a vérfifeszesek kisebb regényeket írnak: a migránsokról. Teljesen Teljesen mind1 hogy mi volt a kérdés, pont mint a vezérük.


[link]


68 orvos felmond mert rohad az egészségügy. Pénzt ígértek, de nem kaptak.


És pont a nyuggerek a legnagyobb szavazók.


2019. szept. 28. 08:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Kérnék erről is egy regényt, köszi.
2019. szept. 28. 08:06
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Tele a faxom avval, hogy a kibaxott nyuggereket okolják azért, amire éppen kéznél vannak!


Döntsük már el, "gyerekek"!

A nyuggerek fidesz-támogatók?


Tehát a DK nem nyuggerpárt?


A qrva életbe!

2019. szept. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

#2 vagyok:


Ez eléggé "regényes" volt?

2019. szept. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Hát nem. De nézd meg kik rajonganak orbánért. Amikor beszédet tart az utcán, olyan mint amikor a 16 éves lányok is élőben láthatják a kedvenc sztárjukat.


Orbán a nyuggerek rocksztárja. 9 ezer ft rezsi utalvány, aztán szépen dögöljön meg, mert orvos nem lesz.

2019. szept. 28. 08:19
 5/21 anonim ***** válasza:
14%

Miért kellene, hogy zavarja őket? Régen sem vót semmiféle orvosi ellátás, oszt mégis evótunk valahogy.

Sőt, a Fidesz harcol a migráncsolók ellen és "abba vannak a keresztények!" (ezt az én nagyanyám mondta, amikor megkérdezték, hogy miért fideszes)

Tessék, nincs itt semmi látnivaló. A magyar embernek eddig terjed az igényszintje.

2019. szept. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Gyurcsány idejében naponta voltak ilyen hírek sajnos.
2019. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Fake news
2019. szept. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ritkán járok orvoshoz, mégis azt mondják hogy romlik a helyzet.

Pl régebben ha akartam valamit, kaptam egy sorszámot, aztán lehet hogy órákat vártam, de még aznap elitéztem. Most meg 3-6 HÓNAPOS időpontokat osztogatnak ugyan arra a rendelésre.

Hagyjuk már Gyurcsányt.

2019. szept. 28. 08:58
 9/21 anonim ***** válasza:
27%

Nem érdekli az átlag Fideszes szavazókat ennek több okai is van


1 A magyar nyugereket nagyon könnyen lehet manipulálni ez köszönhető a szocializmusnak szerintem. Egyszerűen nem informálodnak a világ dolgairól csak az M1 és a Kossuth rádió. A többi információs csatorna nem elérhető a számukra mivel nagyon sok nyuger nem használ internetet vagy ha igen akkor sem informálodásra.


2 Könnyebb mindig a múltra tekinteni és mást hibáztatni. Mert a Gyurcsány így meg úgy, mert ha a Gyurcsány nem lett volna akkor Svájci élet színvonalon lennénk már ugye. Ez az alap duma.

2019. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
Tegyük hozzá, hogy a ballib kormány MSZP-SZDSZ a komplett egészségügyet a korházakkal együtt el akarta adni. Ha az ellenzék lenne hatalmon egyetlen állami korház sem lenne. Magáncégek mellplasztikával meg arcfeltőltéssel foglalkoznának, mert a pénz abban van. A kötelező műtéteket meg dohos pincékben foltoznák össze úgy ahogy, mert ugye abból nem jön lóvé :P
2019. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!