Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kórházban már első...

Minden kórházban már első naptól az anyánál lehet a babája majdnem egész nap? Vagy csak a bababarát kórházak ilyenek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem mindne korházba adott a lehetöság hogy éjjel nappal veled legyen
2012. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sote II-n igen.
2012. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Ja istenem remélem,hogy nem.Elég lesz majd otthon egész nap vele lenni .Ezt csak az érti aki már szült.
2012. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

bizony. Kulfoldon elek, itt elso perctol veled van (meg meg egy ember, aki a nover szerepet tolti be.) Ha nincs senkid (ejszakara is kell), es mondjuk katetered, infuzuod van, eleg meredek emelgetni az ujszulottet szoptatni es cumisuvegeket elokesziteni.

A masodikat varom (szulom szerdan), segitsegem nappal lesz, de ejszaka csak az elso nap.

2012. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bp, Jánosban veled lehet, de be is adhatod a csecsemőosztályra akár pár percre is, ha lemégy a látogatóidhoz vagy akár minden éjszakára, de akkor tápszerezik a babákat, így nem ajánlatos....ha érted mire gondolok....
2012. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kistarcsán baba-barát, vagyis egész nap veled van..nem mondom, hogy nem jó, de pl. amikor császár után felkelni is alig bírtam, nehogy tisztába tenni a gyereket, ráadásul egy csepp tejem sem volt, halucináltam a fáradságtól, de szó szerint, akkor sem adhattam le éjszakára, mert szóvá tették, hogy majd nem fog kötődni hozzám. Azt hittem elájulok..

Miért kérdezed?

2012. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

ma 14:07

Ha ennyire nem várod akkor minek szülsz??? :O :O

2012. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Majd meg tudod drága
2012. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Én ilyenbe szültem és imádtam,nem értem miért nem ilyen akkor minden kórház.Császáros voltam ,altatásból felébredve ,letusolva én már mentem a babámért és egész nap velem volt.Sőt 3.estétől már velem is aludt és imádtam ,most is. Elég szomorú ha valaki így áll hozzá,mint te 14:07-es. Sajnos volt ilyen szobatársam is és igen csak kinézték a nővérek..
2012. nov. 20. 19:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is remélem, hogy majd velem lehet. Alig várom már, hogy megszülessen. Egy pici baba sok foglalkozást igényel az tény, de aki ezt vállalta, az szerintem ne panaszkodjon. Ha meg nem akar a gyerekével lenni, akkor meg olyannak ne is legyen gyereke... Szerintem!
2012. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!