Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újra részben (lassan egészben)...

Újra részben (lassan egészben) szélsőjobb oldali párt vezeti Magyarországot az átalakított Fidesz által?

Figyelt kérdés
Gondoltam ezt most itt is megkérdezem,mert véleményem szerint az Orbán Viktor által irányított és átalakított Fidesz párt már sokkal közelebb van a politikai tabellán a békés jobb oldal helyett inkább a baljós szélsőjobb oldalhoz,de erről érdekelne a többi magyar választópolgár véleménye.

2019. szept. 29. 17:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%

"Merkel sem igazi jobboldali, különben nem hívta volna be a migránsokat, és nem gyűlölné Németországot."


Merkel abszolút nem gyűlöli Németországot, és amúgy elmondanád nekem, hogy a jobboldalnak mi köze az idegengyűlölethez?

2019. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%
A Fidesz már rég elfoglalta a Jobbik helyét. Még a zsidózás hiányzik, de az is meglesz hamarosan, hogy végre kirúgják Netanjahut.
2019. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
40%
Az antiszemitázás rég megvolt, miközben a zsidóság legnagyobb szövetségese a Fidesz Európában... Merkel bevándorlókat, bűnözőket telepített be, nem védte meg a határokat, német zászlókat dobált a kampányban... Mellesleg kommunista volt.
2019. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19:25: ne akard a listát a Fidesz kommunistáiról!
2019. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14, akkor hogy lehetne szélsőjobboldali? Logika egyes.
2019. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors és őszinte válaszokat,eddig 15 választ számoltam és az én véleményem szerint Orbán Viktor és barátai a háttérben már legalább 5 ha nem 6 éve elkezdte átalakítani az eredeti jobb oldali Fidesz pártot és szerintem már el is vitték a világ politikai platformjának a szélsőjobb részére,így véleményem szerint teljesen érthető Orbán barátkozása az olasz szélsőjobb oldali pártot irányító Salvini-vel.


Én anyai részről kun,magyar,romániai magyar és zsidó,apai részről magyar,szerb,szerb cigány vagyok.

2019. szept. 29. 19:48
 17/22 anonim ***** válasza:
19:40: köpönyegforgatásról még nem hallottál? Ebben a fideszeseknél nagyobb mester nem létezik, ugye...
2019. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért Orbánéknak nem kellett sokat alakítgatni a Fideszen. Én úgy látom, hogy ez a visszafogott, nagypolgári konzervatív imidzs ami a kétezres években jellemző volt a fideszesekre és szavazóikra volt a megjátszás, és most meg megkönnyebülten elengedték magukat és kijött belőlük az a kurucinfós énjük, amit eddig elnyomtak.
2019. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
A Fidesz tele van mindenféle családi hátterű emberrel, nem egy közülük pl. zsinagógába jár. Ilyen szélsőjobboldali nincsen. Attól nem lesz valaki szélsőjobboldali, hogy nem akarja átadni az országát más népeknek (Salvini.)... Nevetséges. Ez lenne a normális.
2019. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Alex Fly ***** válasza:
100%

@13: bűnözőket telepített be? Tudtommal nem Merkel rejtegeti a nemzetközi körözés alatt álló Gruevszkit, nem Merkel állt közvetlen kapcsolatban a nemzetközi körözés alatt álló Pharaonnal...


A kérdésre pedig a válasz azb hogy Orbán le sem tagadhatná -igaz, nem is próbálja-, hogy a példaképe Horthy, akinek a politikai nézeteit gondolom nem kell ecsetelnem... Az egész országot a nevével fémjelzett félfeudális időkbe akarja visszavetni...

2019. szept. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!