Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újra részben (lassan egészben)...

Újra részben (lassan egészben) szélsőjobb oldali párt vezeti Magyarországot az átalakított Fidesz által?

Figyelt kérdés
Gondoltam ezt most itt is megkérdezem,mert véleményem szerint az Orbán Viktor által irányított és átalakított Fidesz párt már sokkal közelebb van a politikai tabellán a békés jobb oldal helyett inkább a baljós szélsőjobb oldalhoz,de erről érdekelne a többi magyar választópolgár véleménye.

2019. szept. 29. 17:46
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az új válaszokat!


Bevallom édesanyám családja régi büszke kun-magyar család és a családomban édesanyám részéről a felmenőim között vannak erdélyi magyarok és zsidók is,az édesapám részéről pedig a magyar mellett van szerb és cigány is és én 32 éves vagyok,de én úgy látom,hogy az elmúlt években a politikai helyzet mellett olyan gazdasági,hadászati és egyéb történések voltak és vannak a világban amik nekem az első,bár inkább a második világháborút megelőző történésekre emlékeztet,most a gazdaságban a forint történelmi mélysége is erre emlékeztet ahogyan nekem az is gyanús hogy a kormányt képviselő Gulyás Gergely nemrégen az egyik kormányinfón valami olyasmit mondott,hogy a kormányt nem aggasztja a gyenge forint és olyat is mondott,hogy a forint gyengülése azért is jó,mert minél tovább gyengül a forint a külföldi pénzekhez képest annál több pénze marad a kormánynak és nem azt mondta,hogy több pénze marad az országnak hanem a kormánynak.

2019. szept. 30. 02:14
 22/22 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült,hogy a kormány a magyar forint gyengülését arra is használta meg használja, hogy az Európai Uniótól kapott külföldi pénzek többet érjenek, de véleményem szerint ez akkor sem lesz jó sem Magyarországnak, sem Magyarország lakosságának, de ez most az én teljesen őszinte átgondolt véleményem.
2019. nov. 15. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!