Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Karácsonynak van...

Szerintetek Karácsonynak van esélye Tarlós ellen? Akár megnyerheti a választást?

Figyelt kérdés
Egy felmérés alapján 1%kal van csak lemaradva Tarlóstól. És nagyon nagy a támogatottsága. Akár le győzheti Tarlóst?

2019. szept. 30. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha van még annyi értelmes ember az országban - amit erősen kétlek -, akkor egyik fideszesnek sincs esélye.
2019. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
felmérésekkel az a gond hogy sose adnak pontos előrejelzést, mert máskülönben felesleges lenne lefolytatni a választásokat. Én nem követem ezt hogy megy de az esély mindig ott van még ha 0,00000000001% is.
2019. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Nincs, de ha ez a 2 közül kell választani akkor inkább Tarlós. Inkább az öltönyös tolvaj mint az öltönyös patkány tolvaj...
2019. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, nincs esélye, habár ha pesti lennék, én rá szavaznék. De nem egy átütő személyiség, nem igazán meggyőző, egy csetlő-botló alak. Jellemzőek rá ezek a szerencsétlen kiszivárgott hangfelvételek, amelyek leginkább a balekságát mutatják. Mi a f'szért vállaltam el ezt a miniszterelnök-jelöltséget, mondta, amikor miniszterelnök-jelölt volt. Most meg azt tudhattuk meg tőle, hogy Zuglóban, ahol még polgármester, legszívesebben elásnák, és tolvajoknak tekinti azokat az embereket, akik állítólag a szövetségesei. Szerintem ez megadta a kegyelemdöfést a Karácsony-kampánynak, így nem lehet többséget szerezni.
2019. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Nyerni fog. Budapesten baloldali többség van, és az orosz 3-as metró ügy óta senki nem hiszi már el, hogy kisebb rossz, ha Fideszes főpolgarmester van, mert ő jobban tudja képviselni a főváros érdekeit a kormánynál.
2019. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Mi az hogy! Nagyon is!

Hajrá Gergő!

2019. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Pont ezért nem fog nyerni az ellenzék mert ezt a félkegyelmű szerencsétlen bohócot állították élre. Egyik tolvaj bandából születne a másik és nem jutnánk egyről a kettőre. Elég volt az eddig lopkodás.
2019. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bp nincs annyira lebutítva és nem is annyira zsarolható mint az ország többi része így van esèlye karacsonynak.

A szavazókörök biztosítása is megbízhatóbb.

Ezekkel az illegális bejeletéses okossággal lehet gond. A fidesz kerületenként pár 1000 főt illegálisan bejelentett lakasokba. Ukran és román nevűek.Van olyan lakás amelyikbe 15öt. Rengeteg feljelentés volt de nem húzzák ki őket a szavazói listáról.

Ha pedig tudják tartani a kerület/1000-1500 garantàlt fidesz szavazatot a meglévőkön kívül 23 kerületben ez akár döntő is lehet a végén.

2019. okt. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!