Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a Momentum...

Elképzelhető, hogy a Momentum az októberi választáson nagyon durván feltör és ők lesznek a legerősebb ellenzéki párt?

Figyelt kérdés

A megyei listákon minden párt külön indul, itt lemérhető kinek mekkora a támogatottsága.

A Momentumot jelenleg a közvélemény-kutatók 10-11%-ra mérik, de most nem indul önálló listákkal a Kutyapárt és az LMP akiket 7%-ra mérnek és ezek a szavazatok ezért valószínű a Momentumhoz kerülnek.

Így már országosan 18%-nál járunk, és szerintem simán elképzelhető hogy mivel a Jobbik és az MSZP teljesen elszürkült innen is jöhetnek még szép számmal szavazatok, valamint a DK-ra az EP-választáson inkább Dobrev miatt szavaztak és sokan nem akarják hogy Gyurcsány legyen az ellenzék vezére ezért innen is lecsíphetnek sok szavazatot.

Még mielőtt valaki félreértené amiről írtam mind ellenzéken belüli mozgás, a Fideszesek valószínűtlen hogy átpártolnának.



2019. szept. 30. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Az nagyon nagyon jó lenne
2019. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Ne akarja a fidesz, hogy ebben az esetben Gréczy személyesen is felmérje a momentum valós támogatottságát!


A 2018-as választásokon a jobbiknak feltüntetett fals eredménnyel fedte el a valós DK támogatottságot.

Most a momentummal próbálja meg ugyanezt?


Nem kéne!

2019. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Az a baj, hogy a Momentum hivatalosan is liberális párt, a magyarok pedig úgy rettegnek a liberalizmustól, mint az ördög a tömjénfüsttől.
2019. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Gréczy a déká csáknorrissza?
2019. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Egy vasúti szerelvénnyi krumpli szétosztása után lehetséges.
2019. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Én nem hinném, az ilyen területeken ellenzéki szavazók között is sok a nyugger, akik inkább a DK-a húzzák be az x-et, mint a Momentumra. Ahol régebben meg a Jobbik volt erős, ott még a Mi Hazánk erősödhet meg valamennyire szerintem.
2019. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Maximum a talajvíz fog nagyon durván feltörni októberben ha sok lesz az eső.
2019. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt kérdező, megleptél azzal a kijelentéseddel, hogy a megyei listákon minden párt külön indul.

Tudnál olyan megyét írni, ahol külön indul, például, a FIDESZ?

A MOMENTUM Budapesten 4 másik párttal közös listán indul, a 19 megyéből 14-ben indul önállóan.

2019. okt. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#2, #4-nek:


Szerintem olyasmi lesz.


Tisztán látom rajta hogy még light-osan nyomja, de egyébként (szerintem) egy agresszív provokatőr aki egyenesen keresi a bajt!


Az MTVA elleni azonnali újabb akciója is erre utal.

2019. okt. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 vagyok:


Most éppen az MTVA "lenyomása" volt neki napirenden, több havi várakozás után amit jogos lehetősége nyílt rá, azonnal újra bement hogy hátha megint kerekedik egy jó kis balhé. Az MTVA meghátrált, Gréczy Win!


Kíváncsi vagyok hogy ki, vagy mi a következő az étlapján?

2019. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!