Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A momentumos emberek ezelőtt...

A momentumos emberek ezelőtt melyik pártra szavaztak, gondolkodtatok már ezen?

Figyelt kérdés

Úgy gondolják hogy ezek valamilyen új emberek akik majd mindent másképp fognak csinálni? Ők jobbára fidesz és jobbikos szavazók voltak akik nem kaptak a húsos fazékból, és új név alatt próbálnak felemelkedni. Ez egy liberális párt, sok helyen a fidesz támogatásával.

Az újgazdag réteget próbáljak megvenni, így nem is kell arra gondolni hogy a többi reteggel foglalkozna a képviselőjük.

Ha nem hiszed, kérdezz meg egy párttagot hogy kire szavazott eddig.


2019. okt. 1. 07:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%
Momentum = SZDSZ, a szavazótáboruk is ugyanabból a rétegből kerül ki.
2019. okt. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
2010-ben LMP-re, 14-ben az összefogásra, 18-ban a Momentumra szavaztam.
2019. okt. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Valószínű nem kaptak elég krumplit, ezen rágtak be.
2019. okt. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező!

Butaságokat írsz.


"sok helyen a fidesz támogatásával" - pl hol?


"Az újgazdag réteget próbáljak megvenni" - erre milyen bizonyítékod van?

2019. okt. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2010-ben nem voltam szavazni, mert nem érdekelt, 2014-ben az LMP-re, aztán tavaly a Momentumra.
2019. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
Nyilvánvalóan régen SZDSZ, majd LMP. Ultraliberális, a belvároshoz és destrukcióhoz köthető mindhárom párt. A momentumosok mást sem csinálnak, csak valami ellen vannak, olimpia, magyar képviselők az EU-ban, "rasszizmus", "homofóbia", "transzfóbia". Fiatalok, radikálisok, nemzetellenesek, sokakat a Galilei-körre, a Lenin-fiúkra és a jakobinusokra emlékeztetnek. Persze most lehet lepontozni és azt mondani, hogy az egy nem liberális párt, az LMP is egy zöld párt volt, de ezen a leplen egy értelmes ember könnyedén átlát.
2019. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor a Momentum tagjai újgazdag jobbikos, liberális, fideszes SZDSZ-esek, akik egyrészt mind ugyanazok, de közben mégsem.
2019. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%
Az LMP nem liberális párt, mivel egy elég erős baloldali, szociális programjuk van. A zöldpártok amúgy is baloldaliak szoktak lenni.
2019. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én LMP-s voltam 2018. szavaztam a Momentumra. Javarészt az LMP és Jobbikból mentek át, illetve akik a Momentumig nem találtak számukra szimpatikus pártot, de sok szimpatizánsuk van az új generációkból, a Fidesznek meg ott egyre kevesebb. :)
2019. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ismerőseim közül(tudom ez nem reveláns ) akik momentumosok most volt lmps meg jobbikosok voltak t
2019. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!