Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az abortusszal kapcsolatos...

Az abortusszal kapcsolatos Momentumos botrányok miatt csökkenni fog a párt népszerűsége a jövőben?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
mi?
2019. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát,hogy Cseh Katalin adománygyűjtést szervez a Planned Parenthood nevű kétes megítélésű szervezetnek,meg ugye volt ez a botmixeres botrány is.


Én ellenzéki vagyok,de nem tudok azonosulni ezzel a Momentum által képviselt,SZDSZ-re emlékeztető politikával.

2019. júl. 9. 00:01
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem ahogy telik az idő és egyre több megnyilvánulásuk derül majd ki, annál inkább fognak elpártolni a szavazóik.

Azt hogy milyen szervezetet támogat az a nő, azt kevesen fogják érteni, mert majd elhiszik, hogy az csak a fideszmédia hazugsága blablabla. de az, hogy szándékosan az eu parlamenti fidesz képviselők ellen kampányolnak és ezzel a magyar befolyást gyengítik, az talán már sokaknak lesz egyértelmű. Ezt nem lehet elkenni, mert tény.

2019. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
En ezutan is toretlenul hasznalom az abakuszom. Nem erzem hogy nepsuerutlenebb lenne.
2019. júl. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Undorító ez a Cseh Katalin! Olyanokat mond, hogy aki családot akar alapítani, az tervezze meg! Pfejj! Hányinger SZDSZ lypcsy illuminátis!!!
2019. júl. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

A fideszes média nem talált rá más fogást, így ezzel próbálják lejàratni. A botmixeres ügy is annyi volt, hogy nőgyógyászként beszélgetett a rádióban és a beszélgetőpartnere hasonlította a botmixerhez az abortuszt. Aki ezért megutàlja, az nagyon buta.

Az meg, hogy orvosként szeretné a tudatos csaladtervezest, hogy szeretné ingyenessé biztosítani a fogamzásgátlókat szerintem tök jó.. Pont hogy kevesebb abortuszra törekszik és a megelőzést hangsúlyozza.

2019. júl. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 hollófernyiges ***** válasza:
79%
Nem vagy te ellenzéki, kedves kérdező, inkább fideszes bértroll, kicsit túlzásba viszed a momentumozást.
2019. júl. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy csökkenni fog a Momentum népszerűsége, mert arról a pár százalékról nem nagyon van hova...

A Momentum meglévő szavazóbázisát nem gondolom, hogy zavarná az abortusz. A Planned Parenthood liberális körökben nem ciki, sőt, épphogy dicséretes, Amerikában a demokrata párt is nyíltan kampányol velük. A tematizálással inkább az lehet a cél, hogy a Momentum ne tudjon "felpuhulni", hanem egy liberális rétegpártként maradjon pusztán csak akkora, amekkora ez a réteg maga. Nincs is azzal semmi gond, hogy van egy 5-10% körüli liberális pártunk. Sokkal inkább az a baj, hogy nincs egy 30% körüli szocdem pártunk, de ennek meg inkább történelmi okai vannak, és igény is egyre kevésbé van rá.

2019. júl. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Hány nő eszi meg a geccccit? Tessék büntetni a kannibalizmust is! Had legyen már joga valakinek eldönteni, hogy akar szopni egy gyerekkel havi orbániai 120 ezer forint sikerjövedelemből, vagy kikapartatja azt a petesejttel egyesült csírát.
2019. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#7

Én kommunista vagyok,élp ezért nem szimpatizàlok a libsikkel sem

2019. júl. 9. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!