Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire érdemes szavazni, ha a...

Kire érdemes szavazni, ha a mostani polgármestert le akarnám váltani?

Figyelt kérdés
Arra, aki a jelöltek közül a legszimpatikusabb vagy arra, aki a legerősebb(nek tűnik)?
2019. okt. 1. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra, amelyik a legtöbb krumplit osztja.
2019. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csakis Kim Dzsong Unra.
2019. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a baj a jelenlegivel? Kevés haja van? Netán kusza fogsora van? Vagy túl keveset tett a városért, ahol laksz? Vagy csak unod a képét? Ezek mind nagyon fontos tényezők a szavazásnál. Ha szereted a kalandot akkor egy kipróbálatlan, sokat igérő polgira add a voksod s ha nem valósulnak meg az igéretek, hát akkor szívás öt évig. Én zuglói lakosként ötödik éve szívok pedig annak idején nem vágytam kalandra.
2019. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol?
2019. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Bp., 3.kerülete.

Nem a “képe” nemtetszik, hanem amilyen mértékben már megy a pénzek csúsztatása. Igen, tudom: a többi sem lesz valszeg különb, de mi van, ha mégis...

2019. okt. 1. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!