Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazából Karácsony miért nem...

Igazából Karácsony miért nem áll ki Puzsérral Vitázni?

Figyelt kérdés

Puzsér bármikor benne lenne:


[link]


Amúgy én nem fogok Puzsérra szavazni, mert nem értek egyet a programjával...


Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy nem Fidesz-bérenc.

Ezt csak a primitívek hiszik...


Karácsonyra akartam szavazni egészen eddig, de abban is biztos vagyok, hogy Ő is pontosan tudja, hogy Puzsérnak semmi köze a Fideszhez...


Nem tudom, hogy valóban 10 milliókat költöttek e el erre az undorító bábszínházas plakátra, ami semmivel sem különb a fidesz undorító církuszos plakátjánál, de erre egy forint is sok...

Főleg, hogy közvetetten az ellenzéki pártok is az adónkból kampányolnak.


Nekem ebből az látszik, hogyha Karácsony hatalomra kerülne, akkor PONTOSAN azt csinálná mint a fidesz, mivel most is azt csinálja... Mármint a plakátra gondolok. Ha egyszer akár kormányra kerűl, akkor jönnek majd a Soros kampány mintájára is a saját plakátjaik, csak nem sorossal, hanem egy másik elképzelt ellenségképpel.


Pedig még 2018-ban rá szavaztam és elhittem, hogy Ő más...


Puzsérról meg csak annyit, hogy rendkívűl sokatmondó, hogy Ő az egyetlen az összes aljadék plakátra feltettek, hogy lejárassák, jobb és baloldalon egyaránt...


Karácsony nem vitázik. Elintézi annyival, hogy "kesztyű a fidesz mancsán", boldog karácsonyt nem akar kívánni véletlenűl mint a kedves Viktor?



Szóval igazából miért is nem hajlandó vitázni? Csak nem azért mert nem lehet szembeállítani a hazugságaival?



2019. okt. 2. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Mert Puzsér komolytalan celeb és önmagát járatná le bármelyik politikus ha belemenne egy ilyen vitába.
2019. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Puzser egy fizetett fidesz troll. csak azert indul hogy tarlost segitse.
2019. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Karácsony senkivel sem akar vitázni. Tarlóssal való vitának is annyi lenne csak számára a pozitív hozadéka, hogy egy szinte emelné vele (esélyesként). Puzsérral ezt nem kapná meg és még le is szerepelne. Nincs oka Puzsérral vitázni.
2019. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Azért nem áll ki mert Karácsony Geri egy fidesz bérenc.
2019. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
Nem indult az előválasztáson,így ellenzékiként egy illegitim szabotőr.
2019. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!