Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szeret emlékezni a...

Miért nem szeret emlékezni a magyar?

Figyelt kérdés
2010-ben amikor a Fideszt 2/3-ad megválasztották tutira már senki se emlékezett az 1998-2002 közötti kormányciklusra, mert akkor kizárt hogy ennyire rájuk szavaztak volna. Hová tűnt az emlékezés képessége a magyarból? Bár, köztudott, hogy az alkohol roncsolja az agyat és a memóriát, de azért ennyire nem lehet mindenki alkesz szerintem...:)

2019. okt. 2. 17:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
38%
Biztosan szeretne emlékezni, csak buta az emberek zöme és erősen személyes érzelmek által befolyásolt.
2019. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 mindentudó99 ***** válasza:
62%
Miért mi volt olyan tragikus abban az időszakban? Halljuk!
2019. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
46%

Mi magyarok emlékezünk arra amikor a gyurcsány fletó kilővette az emberek szemét,meg lovasrohamot küldött a civilekre.


Még arra is emlékezünk mi magyarok hogy a gyurcsány maga vallota be hogy lopot reggel,délben még este.


De úgy látszik a baloldaliak tényleg sokat isznak,ha már nem emlékeznek ezekre.

2019. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
39%
Ugyan ez az emlékezet kiesés figyelhető meg a DK és az MSZP szavazóinál, amikor az MSZP volt kormányon Gyurcsány Fletóval volt költségvetési csalás, szemkilövetés, de egyikre sem emlékeznek a megmaradt szavazóik.
2019. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%
Mert mi volt olyan tragikus 1998 és 2002 között?
2019. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
34%

A fidesz mikor lövetet az emberekre?


Soha.


A legutóbbi gigamegaatom tüntetéskor attól halálrarémültek a romkocsmalakó belpestiek hogy eset az eső meg a hó,utánmeg lefújták őket paprika sprével.


Na ha ezekre a demokrácia harcosokra ment volna a lovasroham még a gumilövedék, már a náto is itt lene védeni az elkényeztetett pestieket.

2019. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
34%

Én nem járok felforgatók közé.


A nagy liberálisok szoktak a parlament előtt hösiesen szánkókat felgyújtani,meg halált megvető bátorságall kidobni a parlament ablakait.


Megnéztem volna mi lesz a vége ha kimennek a lovasrendőrök mint a nagy franciáknál vagy a szent brüszkelbe.

2019. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
54%

A felgyújtott szánkók háromszorosa lett összegyűjtve.


A Fidesz által ellopott közpénz akár csak egyszerese mikor lesz az embereknek visszaadva?

2019. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
15%

Azokat az embereket megértem akiknek az fáj hogy lop a fidesz,NA DE az mszp,dk,momentum,jobbik,stb is ugyanúgy lopna.


Az hogy az egyik lopóst a másikra cseréljük nem megoldás,se az ha szétverjük budapestet.


Szerintem csak ez a két párt nem lopna:

mi hazánk (tudom nácik)

munkáspárt(tudom komcsik)

2019. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret emlékezni? Folyamatosan a múltban él.
2019. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!