Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újpesten melyik jelöltet...

Újpesten melyik jelöltet tartod esélyesnek?

Figyelt kérdés

Én is nézegettem,de nem egyértelmű. Mert van az összellenzéki induló,akik szinte minden nap ott vannak a főtéren sokan dícsérik a programját.

Van a fideszes polgármester aki kb elbújt. Programja nincs csak annyi hogy hajrá újpest vagy mi,meg a krumpli villanykörte stb.

És van a 2 fidesz alvállalkozó 1 független,meg 1 mihazánkos szintén program nélkül.



2019. okt. 3. 16:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Amelyik krumplit osztott:

[link]

2019. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

"Programja nincs"

De legalább van múltja. A többieknek mijük van? Róla legalább van tapasztalat. Egyébként meg Derce Tamás is őt támogatja, aki szintén népszerű, és többször egymás után megválasztott polgármester volt - ami szintén Wintermantel mellett szól. Szerintem elég jó esélyei vannak. Nem az a lényeg, hogy az utóbbi pár napban mi történt. Mellesleg meg épp ma futottam bele egy telefonjába, úgyhogy ő is kampányol, ő is jelen van, csak nem épp a főtér kellős közepén. A többiekkel ellentétben neki más dolga is van, mint reklámozni magát.

2019. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen. Biztos sok a dolga...már ha lerészegedést a kakukk vendeglőben és az újpesti piac dolgozóival való üvöltözést annak vesszük.

Derce ügye meg nem titok. Felajánlották neki 2010ben a 7 kilós havi életjáradékot és egyből beállt a fideszes mögé,úgyhogy ő nem épp a legjobb referencia mellette.

2019. okt. 3. 21:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"De legalább van múltja. A többieknek mijük van? Róla legalább van tapasztalat."

- ha ez lenne a legfontosabb szempont, akkor 1990-ben az MSZMP nyeri a választásokat és nem az az MDF, melynek vezetője egy múzeumigazgató volt (Antall József)

2019. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

"lerészegedést a kakukk vendeglőben" - Nem voltam ott. Te igen? Egyébként meg mondják, hogy mással is előfordult már... ;-)


"az újpesti piac dolgozóival való üvöltözést" - Amikor én láttam őt a piacon, egyáltalán nem üvöltözött. Hol van rá bizonyíték, hogy máskor tényleg megtette? (Te még sose üvöltöztél? Nem lehet, hogy - ha egyáltalán tényleg megtette - jó oka volt rá?)


"Derce ... Felajánlották neki 2010ben a 7 kilós havi életjáradékot..." - És erre hol van bizonyíték?

2019. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"a fideszes polgármester aki kb elbújt"

Az országos híradásokban is benne volt, hogy épp aznap adott át egy játszóteret, amikor a kérdést feltetted.

[link]

2019. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A piac bérlőivel ez mindennapos. Szoktam velük beszélgetni mert gyakran járok oda. Legutóbb az volt hogy az egyik bérlő wzs fészére írt egy bejegyzést,hogy a leereszthető fényvédőt ne emeljék már fel olyan korán mert megvakulnak és megsülnek.

Másnap wzs odament a bolthoz és üvöltve közölte hogy ha még egyszer írni mer a fészére kirúgja a pitsába.

Ilyen stílusban szervizel a kedvenced. Ha szerinted ez elfogadható csak azért mert te fidesz fan vagy,az a te erkölcsi érzékedről bizonyítvány. Egy pökkhendi arrogáns akarnok a pali.

2019. okt. 5. 13:28
 8/17 anonim ***** válasza:

"a kedvenced ... fidesz fan vagy"

Fogalmam sincs, ezeket hol olvastad. Egyszerűen csak próbálok tájékozódni.

2019. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%

#5-s nézz csak ki van bent a vízművek igazgatótanácsában. Hmmm... sőt a neten fent a történet.

Az is, ahogy 2008-ban direkt megfúrta az M3-s projektet Káposztásra. Neten fent vannak a jegyzőkönyvek, az akkor Újpesti újság stb.

Facebook-n a tavalyi M3 magyarázkodása utan teljesen szétkapták. Sőt azót az összesz csopiból kirakták a stílusa miatt. A Facebook le is tiltotta pár napra, mert annyira bunkó stílusban adta elő magát.

Hogy ki fog nyerni, az kérdéses, de tavaly se jutott semmihez a Fideszes képviselő Újpesten, max levegőhöz. Reméljük idén is elvérzik.

Ady Művelődési központ gyanús eladása, a piacot olyan céggel építette, aki anno a Megyeri-Hídat csinálta, csak elfelejtette kifizetni az alvállakozókat. Nem egy ember lett öngyilkos, emiatt.

Szóval egyre durvább dolgok derülnek. Esélyes, hogy bukik. Akkor mehet vissza a Fidelitászba ugrálni.

2019. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

a télikabát nagyon gáz.. elszaladt vele a ló nem kicsit.. :/

ha nem választják még félő, hogy csak inni és inni fog. aggódom érte!

2019. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!