Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újpesten melyik jelöltet...

Újpesten melyik jelöltet tartod esélyesnek?

Figyelt kérdés

Én is nézegettem,de nem egyértelmű. Mert van az összellenzéki induló,akik szinte minden nap ott vannak a főtéren sokan dícsérik a programját.

Van a fideszes polgármester aki kb elbújt. Programja nincs csak annyi hogy hajrá újpest vagy mi,meg a krumpli villanykörte stb.

És van a 2 fidesz alvállalkozó 1 független,meg 1 mihazánkos szintén program nélkül.



2019. okt. 3. 16:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A piacról én is olvastam furákat. Több független építész is elmondta,hogy 4 milliardnál nem kerülhetett többe. Max 4.5

Mégis 7.5 lett a vége.

Amúgy árulja wzs. Nem a kerületé és a vagyonkezelő is csak 5 évre kapta meg az üzemeltetést. Utána kínai áruház lesz mert úgy néz ki ők veszik meg.

2019. okt. 8. 15:53
 12/17 anonim ***** válasza:

"#5-s nézz csak ki van bent a vízművek igazgatótanácsában"

Hol nézzem meg? Ki? Ennyi erővel már le is írhattad volna...


"a neten fent a történet"

Melyik történet? Hol?


"2008-ban direkt megfúrta az M3-s projektet Káposztásra. Neten fent vannak a jegyzőkönyvek, az akkor Újpesti újság stb."

Itt vannak, ha mást is érdekel:

[link]


"A Facebook le is tiltotta pár napra, mert annyira bunkó stílusban adta elő magát."

Na jó, hát azért a facét ismerjük már eléggé: nem kell ahhoz bunkónak lenni, hogy simán letiltsanak valakit, elég, ha nagyon is kultúráltan nyilatkozik, csak épp nem olyasmiket hangoztat, amiket a face hallani szeret.


"a piacot olyan céggel építette, aki anno a Megyeri-Hídat csinálta, csak elfelejtette kifizetni az alvállakozókat. Nem egy ember lett öngyilkos, emiatt."

Mondj kettőt, hogy bizonyítékot kereshessek.

2019. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, átnyálaztam (Ctrl+F M3) a teljes évfolyamot az Újpest újságból, és összesen ennyit írnak az M3-as metróról:


"M3: Üzemideje kissé módosult."


"Megnő az M3-as metró üzemideje. Kőbánya-Kispestről

23:15-kor, Újpest Központból 23:16-kor majd az utolsó szerelvény, és gyakoribbá válnak az esti indulások."


"Gyerekeket indítottunk triatlon

versenyeken, majd itt Újpesten is rendeztünk duatlon és triatlon megmérettetést. Ennek kapcsán jött az ötlet, amikor az M3-as levezető útja elkészült, még mielőtt ráengedik a forgalmat, kellene valamit csinálni. Ott akkor kerékpáros versenyt rendeztünk, nagyon jó visszajelzéseket kaptunk."


Ez így elég soványka... Pedig már tényleg kezdtem elhinni, hogy tudsz valamit... De nem te vagy az, akinek a szavai alá is vannak támasztva tényekkel...

2019. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szóval összesen kétszer említik (csak véletlenül azt is bemásoltam, ahol az M3-as autópályáról van szó), akkor se olyan ügyben, amiről beszélsz.
2019. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nah. Csak van még igazság a földön. Győzött Déri. Vége wzs rablásának és önkényének a kerületben. Remélem átnézik a periódusát tételesen és lesittelik.
2019. okt. 14. 00:18
 16/17 anonim ***** válasza:

Itt van 8. oldal, addig nem akartam felrakni, nehogy levegyék, ezért írtam rossz évszámot. :D

[link]

A 2009-s közlekedési tervet megtalálod magadtól is.


De mindegy Mikker_Makker elbukott, meg Tarlós is.

2019. okt. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"addig nem akartam felrakni, nehogy levegyék, ezért írtam rossz évszámot"

Gyáva vagy, ostoba, és hazug.

2019. okt. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!