Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem foglalkozik azzal...

Miért nem foglalkozik azzal senki, hogy megöltek egy magyar fiút délvidéken, és folyamatosan verik a magyarokat?

Figyelt kérdés

Persze ez a szerb médiaban is később jelent meg, de a magyar médiumok sem számoltak be erről. Persze ha romániába történik temető gyalázás, vagy ilyen jellegű dolog, mingyárt vérszemet kapnak...


[link]


[link]



#Délvidék #Nagy Martin #Temerini Fiuk
2019. okt. 3. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Me lop a fidesz.ez a nagy válasz mindenre.
2019. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Nekem van jó pár külföldi csoport-tagságom a face-en, és tudom amit tudok.

A kormány a támogatások mellett folyamatosan ingerli a külhoni magyarokat a függetlenedés irányába! Erről pedig még a magyar ellenzéki vezetők is kussolnak!


Romániában például ott tartanak lassan, ahol régen! Nem tanácsos magyarul megszólalni, mert könnyen kaphatsz 1-2 sallert!


Ezeket a külföldi állapotokat is O1G-nek lehet megköszönni!

2019. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Aha.szóval ha a román megveri a magyart az is orbán egy géniusz hibája,gyenge troll.
2019. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Kit érdekel, nem migráncs vót.
2019. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ez azért ritka ökörség amit írsz. Már csak maga a tény hogy a magyar sajtó nem hozza le a kérdező által említett sajnálatos esetet is téged cáfol
2019. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#2, Piros Kalapácsnak:


Tehát még egyszer, kicsit bővebben:


Fordítót is igénybe véve, napi szintű kapcsolatban vagyok Román, Ukrán, Szerb, és Horvát facebook csoportokkal!


Ne vitatkozz, csak vedd tudomásul amit írtam!

Tegnap egy Erdélyi kiscsaj, és a többi összegyűlt csinált balhét. Arról beszélt kihangosítón a kiscsaj kamerába, hogy az Erdélyiek mindig is Magyarok voltak, semmi közük a románokhoz, a törvényeikhez, és a támogatást is a Magyar kormánynak köszönhetik! Ők Magyarországhoz tartoznak. A szívem fájdult bele mert szerencsétlennek valahol igaza van, és széttaposnám a fejét annak a büdös g'ci Orbánnak, amiért reménytelenül lázítja őket!!!!

2019. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok:

Ráadásul folyékonyan beszélt Magyarul, gyönyörűen érdekes kiejtéssel.

2019. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem kötekedésből mondom de Nehogy már a facebook csoportokat hozd fel forrásodként ez összeegyeztethetetlen a valósággal hagy ne soroljam miért
2019. okt. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#6, Piros Kalapácsnak:


Te most ugye csak játszod a hülyét?


Én nem pletykáról beszélek, hanem helyi TV felvételekről.


Lehet hogy neked rohadtul nem illik bele a világképedbe de attól függetlenül az a büdös nagy valóság, hogy Orbán közvetlen beleavatkozik a környező országok belpolitikájába. Az ürügy pedig az, hogy akikkel kapcsolatban beavatkozik azok Magyarok!


Ő azt állítja, hogy mivel azok Magyarok, (és neki köszönhetően) !MAGYAR ÁLLAMPOLGÁROK!, így neki mint Magyarország miniszterelnökének, joga van azt mondani nekik amit akar!


A kormánymédia ezt értelemszerűen elhallgatja, az ellenzéki pedig ebbe a darázsfészekbe nem mer belenyúlni!

Itt balhé lesz, meglásd!

2019. okt. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismét #6:


Szerinted miért fontolgatják "itt-ott", hogy aki nem adja le a Magyar állampolgárságot, attól megvonják az ottanit?


Nem azért mert ekkora k'csögök,(mint ahogy azt Orbán beállítja) hanem azért mert nagyon úgy néz ki, hogy O1G agyába bekattant Trianon!

Ez az idióta szerintem a fejébe vette hogy űbereli Horthyt!


Tudom hogy ez hihetetlen, nekem is, de egyszerűen nem találok más magyarázatot.

2019. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!