Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mit szóltok...

Fideszesek! Mit szóltok hozzá, hogy a Hír TV le akarja jártatni a kispesti MSZP-s politikusokat, csak mert lopnak?

Figyelt kérdés
Elfogadhatatlan ez a kampány. Ez súlyosan sérti a demokráciát. [link]
2019. okt. 4. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Helyes! Tájékoztatni kell az embereket, hogy milyen alakok akarják átvenni a hatalmat.
2019. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Pontosan, hihetetlen, hogy egyes politikusok és pártok lopnak, örülök hogy a kormánypárt fellép ezen undorító, korrupt szokás ellen.

/sarcasm

2019. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
1es akkor arról miért nincs riport hogy a fidesz mennyit lop?
2019. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
#3 Miről beszélsz?
2019. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
4es arról hogy azok a riportok meg cikkek érdekes módon mindig eltűnnek amik a fidesz becstelenségével foglalkoznak.
2019. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
#5 A kamuhírek eltűnnek, és ez így is van rendjén.
2019. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy médiának nem ez a dolga? :O
2019. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eddig is tudtuk, hogy lopnak, de ez az évi minimum 100 millió kicsit túlzás. Én egész életemben nem keresek meg annyit. Szerintem az ilyen embereknek mindkét kezét le kellene vágni, mindegy, hogy melyik párt tagja, aztán etesse az, aki akarja.


Nem azért, hogy sajnálom tőle, de lenne számtalan más ügy, tehetség, amit ebből a pénzből támogatni lehetne. Például építhetnék a gyerekeink jövőjét, ugyanis ez lenne a dolguk, mindannyiunk dolga.


Szégyen, hogy ilyen emberek élnek, és hogy egy ilyen kiszivárogtatás után nem egy lámpavason himbálóznak másnapra. Ezért tart itt az ország.

2019. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fideszesek nem léteznek. Ez csak mese, hogy átlagos emberi rétegből szavaznak rájuk. Én még sosem találkiztam egy fideszessel sem.
2019. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!