Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a hatalmas elégedetlenség...

Ha a hatalmas elégedetlenség miatt a MÁV-ot használók fele nem lenne hajlandó jegyet/bérletet venni, az ellenőrnek nem adnák át az irataikat, és a rendőröknek sem, akkor meg mernék tenni, hogy ennyi embert lecsuknak?

Figyelt kérdés
Tekintve, hogy a dolgozó emberekből adódó kiesés hatalmas lenne, és lehet, hogy alapszolgáltatásokat nem lenne képes az ország ellátni.
2019. okt. 5. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Akkor egyszerűen bevezetnék azt a rendszert ami sok országban már működik, hogy eleve csak az mehet a vonat közelébe akinek van jegye.

Az a sok elégedetlen utas meg mehetne gyalog vagy taxival a vonaton ingyen utazás helyett.

2019. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sok országban olyan vonatszolgáltatás van, amire ha lecserélnék a magyart, akkor akkora közfelháborodást váltana ki, hogy azon nyomban visszavezetnék a régi rendszert.
2019. okt. 5. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
A kalauzok körében pedig akkora az elégedetlenség és hiány, hogyha több kocsi van, mint ami szerinte a fizetett munkaköre lenne, akkor hátrébb csak azért se jön, pláne sötétedés után. Így megy ez már évek óta, szóval lassan a kutyát se érdekli, a fél vonatnak hogy van jegye, vagy sem. Nekem hülyének meg bérletem van...
2019. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre van egy jobb módszert, megszüntetik azokat a vonatokat, amin sok az elégedetlen!

azt hiszed poén?

Orosháza-Szentes vonalon az utasok követelték régebben a gyorsabb vonatokat, a jobb menetrendet, a közvetlen Orosháza-Budapest vonatot stb.

Aztán a megoldás: 2012-ben kettő kivételével minden vonatot megszüntettek! Pont. Azóta nincs elégedetlenség, mert vagy busszal mégy, vagy kocsival. és még lecsukni se kellett senkit.

2019. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Arról a pattogó pár ezer emberről beszél akik FB csoportban pattognak? Az aztán a angy tömeg.
2019. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ingázó voltam és leszek, és látom a MÁV színvonalának csökkenését... akarom mondani zuhanását. 12-13 éve még egy kezemen meg tudtam számolni, hogy középsulisként hányszor késtek 5 percnél többet a vonatok, most a felsővezeték szakadás heti 2× kötelező program. Nem, ez nem költői túlzás, tényleg ez van, és szerintem is megengedhetetlen, hogy a napi 8-10 óra munka után még 2-t hazafelé a vonaton töltsek a 35 perc helyett. De az utasok és a vezetők is sz.rnak bele, mert amikor volt a MÁV állapotok elleni tüntetés, pár tucat ember lézengett a Keleti előtt, ergo nem fáj eléggé.


De a bérletet megveszem, ugyanis én hajlandó vagyok tisztességesen viselkedni, és mert ez adja a jogalapot arra, hogy vergődjek a sz.r a szolgáltatás miatt.

2019. okt. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

#6-os.

Akkor miért veszed igénybe?

Menj taxival kocsival helikopterrel. Ha meg igénybe veszed fizesd ki.

2019. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!