Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen az élet Fidelitasosként?

Milyen az élet Fidelitasosként?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert egyetértek a kormány politikájával. Tetszik, ahogy rendületlenül védik az országot a nemzetközi pénzhatalmi elit kiszolgálóitól. Ezenkívül én is hivő katolikus vagy és a Magyarország jövöjét keresztény alapokon képzelem el. Persze ambíciózus fiatalként a kapcsolatépítési lehetőségek is érdekelnek.


Mennyire nehéz az előrehaladás egy Fidelitasos karrier esetén? Megéri még belevágni?



2019. okt. 6. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nagyobb az esélyed mintha a másik oldalon próbálkoznál.
2019. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most megmondom neked, hogyha hívő katolikus vagy, a Fideszt felejtsd el.

Mindent, ami hozzá kapcsolódik.

Ha az ellenzékben nem tudsz egyik párttal sem azonosulni (amit megértek...), akkor inkább egyátalán ne politizálj.

2019. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Sikerekben gazdag és örömteli.
2019. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Elég pszichotikus szociopatának tűnsz így a kérdésed alapján, szóval szerintem jól éreznéd magad ott.
2019. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Jó. Mindig változatosak a feladatok, néha ellenzéki plakátokat kell feketére festeni, de vannak csónakos küldetések is amikor cirkuszi zenét kell játszani, vagy Puzsér főpolgármester jelölt kampányában segíteni.
2019. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Én utálom a Fideszt, de szerintem nagyon rossz.

Gondolj bele, mondd valamit Orbán és ha te abban az egy kérdésben nem értesz egyet, kirúgnak.

Vagy annyira elvetemült vagy pszichológiailag, hogy az agyad nem enged bekapcsolni a valóságra és mindenre rábólogatsz a könnyű megélhetésért. Vagy hamar kirúgnának onnan.

2019. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Keresztény alapokon vezetik az orszàgot. Ezért is fér bele család apaként bekokainozva prostkat kúrák jachtokon. Unortodox kereszténység
2019. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért is fér bele család apaként bekokainozva prostkat kúrák jachtokon. Unortodox kereszténység"

Az nem kokain volt, hanem cukor. Egyforma a vegyjele, könnyű összetéveszteni. A polgármester úr Noé bárkáján utazott apácák társaságában.

2019. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha bírod a nehéz, állandó, embert próbáló munkát (pl bekokózva kőkemény f@ sszal qrvákat döngetni egy hánykolódó jachton), akkor ott a helyed.

A mobilodra viszont mindig legyen feltöltve a biblia (mármint a legfrissebb változat, amit a pártközpontban összeállítottak)!

2019. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Majd biztos amikor rólam is készül egy videó amin épp meg vagyok fázva és véletlenül kiöntöm a porcukrot az asztalra, miközbe a keresztény -nemzeti állam jövőjéről beszélgetek ambíciózus és egyetemet végzett marketingeslányokkal, majd rólam is ugyanilyen hazugságokat fognak terjeszteni.


Egyébként meg védkezni emberi dolog, mindenki bűnbe esik időnként. A lényeg, hogy éreznünk kell, hogy a tettünk nem helyes.

2019. okt. 6. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!