Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az élet más területén ismert...

Az élet más területén ismert és elismert embert mi vesz rá arra, hogy nyíltan kiálljon egy párt mellett?

Figyelt kérdés

Csak egy példán keresztül kérdezem, hogy mire akartam kilyukadni, de a többi is ilyen: Vágó István (szerintem) biztosan többeknek volt szimpatikus, mint az "Álljunk meg egy szóra" és különféle vetélkedők műsorvezetője. Az utóbbi években viszont mindenképpen szükségesnek érezte, hogy támogasson egy pártot, legfőképp annak vezetőjét. No most neki vagy a többi más ismert művésznek, sportolónak stb. ez még ennyire hiányzik az életükből? Pláne hogy az amúgy is megosztott országban ő is inkább árkot ás, mint betemeti azt. Vagy ezek az emberek tényleg hisznek egy eszmerendszerben és muszáj ezt másokkal is megosztaniuk? Vagy csak egy emberben hisznek akit egy világnézettel azonosítanak hogy ő azt hitelesen képviseli? Vagy csak szimplán anyagilag elkötelezettek?

És most csak Magyarországra értem ezt a kérdést.


2019. aug. 11. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg pénzért. Hogy Liptai Klaudiát miért tudja megvenni a Reál, még csak-csak értem. De például Bruce Willis egy élő legenda. Miért van szüksége arra, hogy energiaitalt reklámozzon? Így lehet ez a politikában is. Vannak, akiket meg lehet venni, másokat nem, és talán vannak néhányan, akik meggyőződésből állnak valamlyik mozgalom mellé. Arra tippelnék, ez kevéssé jellemző.
2019. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ő is érezte-tudta, hogy valamit tenni kell a regnáló hatalom ellen. Végig gondolta hogy az ellenzéki pártok közül kik az esélyesek, és hogy azon belül melyikkel tud leginkább azonosulni.


Ha az anyagi elkötelezettség szempontját nézem, akkor a kérdés igazából az lett volna Vágó részéről, hogy ki adja a legtöbbet az "arcáért".

Ez a Fidesz lett volna!


Ugye nem kell sorolnom a neveket, akik a lóvéra menve tették a voksot?

2019. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik pénzért, de van néhány, aki meggyözödésböl.
2019. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alanyi jogon oda pártol, ahová akar!

Az más kérdés, hogy nyere vele, vagy veszít.

2019. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vágó Istvánnál elég valószínűtlen, hogy megvették - keresett ő bőven annyit, hogy élete végéig jómódban élhet.
2019. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!