Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti kire fogtok szavazni a...

Ti kire fogtok szavazni a főpolgármester választáson?

Figyelt kérdés

Nem pontozok le senkit, csak bátran. :)

Esetleg pár mondatban kifejthetnétek azt is, hogy miért éppen őt választottátok.



2019. okt. 6. 21:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%

Puzsérra. A többiekből elég volt.Nekem megfelel a programja:

[link]

2019. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát a két celebre kb annyi értelme van szavazni mintha el se menne az ember, elég egyértelmű, hogy totálisan esélytelenek nyerni, 90%, hogy Tarlós viszi a dolgot, Karácsonynak van egy hangyányi esélye, bár azért az szégyen lenne ha megválasztanák azok után, hogy sima polgármesterként sem épp volt képes normális munkát végezni.
2019. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
:D Na 0-ra lenyomva itt is, csak mert szimplán leírtam a tényeket, de holnap este majd úgy is megy a miért ez nyert kérdések hada.
2019. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
63%

Puzsér nem fog nyerni.

Valószínűleg 4-6%-ot ér el...

Ettőlmég én rászavazok és szerintem ezzel nem dobom el a szavazatom, kifejezem vele hogy én Őt támogatom.


Lehet, hogy egy csomóan azért nem mennek rá el szavazni, mert úgysem nyerhet, és inkább nem pazarolják rá az idejüket... Pedig ha mindenki aki egyetért vele elmenne, akkor lehet hogy 15 százalékot is elérne és 2024-ben sokkal jobb alku pozicióban lenne.

2019. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!