Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP és a Momentum miért...

Az LMP és a Momentum miért annyira lenézett pártok itthon?

Figyelt kérdés
Oké, a "mainstream" pártok többségét érthető hogy sokan nem kedvelik, Fidesz, MSZP nem kell részletezni, a DK-t gondolom Gyurcsány Ferenc személye miatt nem szeretik sokan, a Mi Hazánk az Fidesz-fiókpárt, a Jobbik elfordult korábbi önmagától, szóval ezek érthető hogy sokak számára nem szimpatikus pártok, de a Momentummal és az LMP-vel mi a gond? Normális pártok, normális programmal, mégsem szavaz rájuk szinte senki.

2019. okt. 7. 23:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Nemi kvóta? Viszlát.
2019. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Az én véleményem hogy feltörni akaró gyerekes bandák, akiknek a szavuk semmit sem ér. Bármikor, bárkivel lepaktálnának, a "cél szentesíti az eszközt" elvén.


A momentumnak az én szememben az egyik legnagyobb hibája hogy simán lepaktált a DK-val

És ezt mint DK-s mondom neked!


Az LMP-re inkább nem is vesztegetem a szót. Ők már számtalanszor bebizonyították hogy ők MLMP, azaz mégsem lehet más a politika!

2019. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne a Momentum lenézett párt?

"mégsem szavaz rájuk szinte senki" - a Momentum egyes mérések szerint a legtámogatottabb ellenzéki párt.

A konzervatív I. kerületben, több mint 20%-ot kapott májusban.

2019. okt. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%

Pont, hogy a Momemtum az egyik legerősebb ellenzék (elvileg).


Mondjuk az is hatalmas nagy baromság, hogy a Mi Hazánk Mozgalom az FIDESZ fiókpárt.

2019. okt. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%

#2, #4-nek:


A momentum mióta a legerősebb ellenzéki párt? Csak szeretne az lenni. Ahhoz még nem kicsit kellene "gyúrnia".


Azt pedig, hogy a Mi Hazánk a fidesznek a fiókpártja, minden logikusan gondolkodó ember ki tudja következtetni. Aki a mai politikai viszonyok között nem része az ellenzéki összefogásnak, az fidesz-bérenc. Lehet hogy ez kicsit drasztikus volt, de mit mondjak egy olyan indulóra aki biztos hogy nem fog nyerni, és az indulásával az ellenzéket gyengíti?


CUI PRODEST?

2019. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

#5 vagyok:


Mi a célja a Mi Hazánk-nak?


A jelenleg regnáló kormány fenntartásával, annak uralma alatt egyre magasabbra jutni? Igen.


Mert ugye azt te sem hiszed, hogy a fidesz egyedüli megdöntését célozták meg?! XD

2019. okt. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

5-ös!

A közvélemény-kutatók azt mondják, hogy a dk és a momentum fej-fej mellett vannak.


[link]


"Külön érdekesség, hogy Budapesten (a Demokratikus Koalíciót hajszállal megelőzve) jelenleg a Momentum a legerősebb párt."


De a fidesz-közeli Századvég szerint is egyenlően állnak.

2019. okt. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Azért, mert mindkét párt a rossz emlékű SZDSZ reinkarnációja.
2019. okt. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

8-as!

Ez butaság. És semmi nem támasztja alá. Mondjuk annyi, hogy Fekete-Győr is szakállas. De mondjuk Kónya Imre is az volt. :)

2019. okt. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%
Normális pártok? Ezen jót nevettem!!
2019. okt. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!