Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van egy idegen levele...

Miért van egy idegen levele az én címemre küldve?

Figyelt kérdés
Orbanos levél jött. Ezzel még nincs is baj. Csak az a gond h 2 volt az egyik az enyém a másik vmi ismeretlen nőé, akiről meg életemben nem hallottam. De a cím ugyanaz. Egyébként nem lehet korábbi lakó mivel ujan lett véve a lakás.

2019. okt. 8. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nezz utana, nincs-e mas bejelentkezve a lakasodba!
2019. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De hogyan lehetne?

Akkor ha én is gondolnék egyet bejelentkezhetnek a kukutyin utca 57 szám 5/65os lakásába?

2019. okt. 8. 13:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Hol tudok utánanézni ám?
2019. okt. 8. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Valaki elhibázta a címzést. Komolyan most találkozol ilyennel először?
2019. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.


Gondolom ott, ahol lakcímbejelentést intézni lehet, vagyis az okmányirodában. Esetleg előtte telefonon érdeklődj, nehogy hiába várjál ott.


Állítólag csalárd ember elég könnyen be tud jelentkezni máshoz, annak tudta nélkül, csak a lakástulajdonos aláírását kell hamisítania - no de nincs aláírásminta a tulajdonostól, tehát az ügyintéző nem tudja ellenőrizni.

2019. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában úgy szokták hogy a hàz előtt várjàk a postást hogy ne vedd észre amikor átveszi a levelet. Legalábbis az ukránok románok így szoktak.

Bp-en kerületenként 1500 ilyet jelentettek be illegálisan a fideszesek.

De a rendőrsegen elmondják majd. Kb fél éves művelet lesz mire kijelented és persze vasárnap leszavaz a címedről mint kerületi lakos,mert a rendőrség nem hajlandó foglalkozni a dolognak ezzel a részével és kihúzatni a listáról vagy elfogni a szavazókörben.

2019. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!