Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borkai ügyet miért nem mondja...

Borkai ügyet miért nem mondja be és ismétli naponta 20x már az első naptól az M1 és Kossuth Rádió, mint anno az őszödi beszédet?

Figyelt kérdés
Azt játszották a TV-ben, Kossuth rádióban folyamatosan. M1 nézők meg még nem is értesülhettek róla. Fura.

2019. okt. 9. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert kormánypárti a közmédia és pl a TV2 is.
2019. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Kapcsolj az ATV-re, ott biztos meglesz a 30 is 😂😂
2019. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ATV, ami a HIT gyüliseké? A HIT gyüli meg a fidesz háziszektája?
2019. okt. 9. 11:37
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem korrekt a párhuzam.

Ha azt írod, hogy az Origo, M1, HírTV, stb. miért emlegeti folyton a Lackner/Gajda ügyet, a Borkairól pedig miért nem esik szó, akkor az korrket... Mivel ezek ugyanabba a kategóriába tartoznak, és nagyjából egyszerre is történtek.


Még azt is megjegyezném, hogy amikor az Őszödi beszéd volt, akkor még az MSZP és Gyurcsány voltak hatalmon, tehát hogy akkor az M1, még minden tele volt vele, az nem annyira a Fidesznek "róható fel".

2019. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ATV-n volt, TV2-n is, gondolom, az RTL-en is, azt pont nem néztem.

Aki nézi az M1-et, az sem egész nap a tv előtt ül :D És nem 0-24-ben nézi. Az ismerőseitől biztosan hallott róla az is, aki mondjuk egyáltalán nem tv-zik. És akkor ugye még itt van az Internet is.

De valóban az M1-en is hírt kéne adni róla. Mondjuk én nem néztem M1-et, úgyhogy nem tudom, hogy egyáltalán nem volt hír, vagy csak nem megy naponta 20x.

2019. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4. Vagyok. Amúgy nekem nincs tévém, de a nagymamámnak van és Ő is tud róla, az ATV-ről...

Nekem a régi sony telómon (amit még mindig használok) az alap böngészőben az Origo a kezdőlap, meg van rajta egy törölhetetlen Origo app, így mindíg megnézem a kezdőlapot és nagyon sok Lackner/Gajda/Karácsony cikkel találkoztam, de Borkaival egyáltalán nem...

2019. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Igen nagyfokú primitívségre vall hogy megpróbálod egy kalap alá venni Borkai ügyét és az őszödi beszédet.

Amúgy hogy is volt az őszödi beszéddel meg az elqróval? Hány évig is volt miniszterelnök még utána? 2,5 évig ugyebár. Tapsoltatok is neki állandóan. Nem hiszem hogy ott voltatok a 2006-os tüntetésen amikor gyurcsány lemondását követelték. Ha voltatok, akkor meg pont a másik oldalon, akik verték az embereket.

2019. okt. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

Borkai egy polgármester, Gyurcsány meg miniszterelnök volt, Borkai egy ribit k_úrt meg, Gyurcsány meg 4 év kormányzást.

Szerintem se ugyanaz.

2019. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8# pontosan erre gondoltam én is, de sajnos a vereségektől agyonfrusztrált " ellenzéki" , nem mellesleg IRIGY proli-agyakat ez most qrvára beindította, ami az " ő" oldalukon van, az mindegy, el van az már rég felejtve, ha fefogták egyáltalán.
2019. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!