Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valódi nemzeti érzelmű lakosok...

Árokpart kérdése:

Valódi nemzeti érzelmű lakosok akik kint voltatok 2006 őszén tüntetni titeket nem háborít fel hasonlóan a Borkai ügy mint az öszödi beszéd?

Figyelt kérdés
Mert engem igen. Nem kellene hasonlóan kimenni tüntetni a Parlament elé mint akkor?
2019. okt. 9. 13:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy semmi köze nincsen a kettőnek egymáshoz és mi az, hogy nem ügy. A fidesznél akkor ez teljesen természetes. Akik kint voltak 2006-ban a Kossuth téren a nvesebb emberek közül pl. szegény Usztics Mátyás amilyen lelkesítő beszédett mondott akkor nem hinném ha ma élne ne lenne ugyanúgy felháborodva. Létezik az, hogy ez a tulajdonképpeni nemzetet nem háborítja fel? Akkor ez már nem kis baj és országunk nem kicsit veszett el úgy látom. Említhetném az akkori Kossuth térieket (akiknek a nevük is ez volt) vagy akár a Magyar Nemzeti Bizottság 2006 tagjai közül még szerencsére mindenki aktív, csodálkozom és szomorú vagyok, hogy ez belefér az értékrendjükbe.
2019. okt. 9. 20:53
 12/15 Alex Fly ***** válasza:
39%

Természetesen nem háborítja fel őket. Borkai a Gyurcsánnyal ellentétben egy talpig beszületes ember.

Ő nem csak szövegelt arról, hogy "elqrtuk", hanem valóban, bizonyíthatóan a valóságban is elqrta...

Gyurcsány csak mondta, hogy "elqrta", de mint tudjuk ő "hazudott éjjel, hazudott nappal". Borkai viszont tettekkel is elqrta a közpénzeket, nem csak hazudta azt...

2019. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én ott voltam a Kossuth téren (is), meg még elő is adtam a Magyarok Házában is.

Akkor se gondolok semmi közöset a két dologról.

" nem kicsit veszett el", nem kicsit, aha - de ismerős szófordulat! :XD

2019. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Egyébként nyugodtan mondhatom azt is, hogy elveszett. Erkölcsi értelemben semmivel sem különb sem az egyik, sem a másik.
2019. okt. 9. 21:23
 15/15 A kérdező kommentje:
Hasonlóság meg mindenképpen van helyesebben lesz. Gyurcsány mentalitását akkoriban sajnos a társadalom mentalitása is ugyanúgy átvette és megértük kiheverni , talán mára azt ki is heverte a nemzet. Most ezt ha hagyjuk akkor ugyanakkora morális sérülést fog okozni legalább ugyanennyi időre a nemzetnek, sőt figyelve a napjainkban felnövő generációt, de akár a felnőtt lakosság erkölcsi szintjét még sokkal rosszabb lesz ami már tényleg a nemzethalálhoz közelíthet. 2006-ban legalább még ezek szerint volt a lakosság nagy részének morális érzékenysége, de úgy látom ma ez már egyáltalán nincsen és ez a szomorú.
2019. okt. 9. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!