Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megnéztem a Mi Hazánk Zalaeger...

Megnéztem a Mi Hazánk Zalaegerszegi polgármesterjelöltjének kampányvideóját. Te jó ég, kik szavaznak ezekre?

Figyelt kérdés

Videó: https://www.youtube.com/watch?v=Jeu0oB83nbQ

Első fél perc nekem elég is volt. Kivonatolom annak aki nem tudja megnézni:

...megválasztáson esetén megtiltom a mecsetek építését, a burka viselését és ... semmilyen formában nem fogjuk támogatni migránsok letelepítését Zalaegerszegen... mert ez a mi városunk a Mi Hazánk!!!...

Most komolyan ki veszi ezeket komolyan, kik szavaznak erre a pártra? Az EP-választáson 114.000 (3,29%-ot) kaptak, komolyan kik szavaztak ezekre???



2019. okt. 9. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

És mialatt ezt mondja a képen mutatják, hogy elmegy egy -felthetően egyetemista- néger, néhány fehér mellett.


Kik szavaznak rájuk?

Többnyire a rasszisták.

2019. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

"megválasztáson esetén megtiltom a mecsetek építését, a burka viselését és "


-Evvel mi a gond, ?


".. semmilyen formában nem fogjuk támogatni migránsok letelepítését Zalaegerszegen.".


-Az illegális bevándorló, aki nem tud de inkább nem is akar felmutatni papírt, hogy ő valóban menekült, és nem a hivatalos átkelőn megy át, beregisztrálni, hanem tiltott határátlépést tesz, azok nem érdemlik meg a jogot, minden országnak vannak szabályai, ha itt akar élni tartsa be.


Ui: Nem vagyok se Fideszes, se Mi hazánkos,de jobboldali erzelmű

2019. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

#2


A szélsőséges viselkedés, aki bántja és lenézi a más népcsoportot, azt én se tartom helyesnek.

2019. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Előbb szavaznék rájuk, mint arra a két bohócra, akik itt a mi városunkban leendő polgármesterként próbálják megvenni a szavazatomat...

A mecsetezés és a burkázás butaság volt a videó elején, mert alapvetően nem ez a gond a migránsokkal (engem pl. nem érdekel, hogy miben hisz és mit vesz fel, amíg dolgozik ugyanúgy, ahogy itt válunk szokás és nem akarja rákényszeríteni magát a befogadó társadalomra). De ezen kívül mondanak javaslatokat a város kapcsán.

2019. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

"".. semmilyen formában nem fogjuk támogatni migránsok letelepítését Zalaegerszegen.".



-Az illegális bevándorló, aki nem tud de inkább nem is akar felmutatni papírt"


Biztos véletlenül mutatnak ezután két normálisan öltözött fekete bőrű embert az utcán sétálni, majd a Zalaegerszegi Munkáshotelt?

Ott bújnak meg az illegális bevándorlók?

2019. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Mi ezzel a baj?
2019. okt. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!