Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A taktikaiszavazás.hu a...

A taktikaiszavazás.hu a frissített a korábbi becslését, és szerintük Karácsony legyőzi Tarlóst kb.5000 szavazattal. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Az oldal készítői profi közvélemény-kutatók, a becslésük a korábbi szavazásokon és az ÖSSZES közv. kutató cég méréseinek az átlagán alapszik, vagyis nem elfogult.

A Facebook oldalukon leírták, azért nőttek meg Karácsony esélyei, mert a Momentum szavazóinak már a 84%-ára számíthat (a korábbi 69% helyett).

[link]

Főpolgármester-választás (becsült részvételi arány: 54%)

1. Karácsony Gergely 47.79% (349,168 szavazat)

2. Tarlós István 47.14% (344,402 szavazat)

3. Puzsér Róbert 4.49% (32,766 szavazat)

4. Berki Krisztián 0.58% (4,248 szavazat)



2019. okt. 10. 16:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%

Én is frissítettem a korábbi becslésemet, az alábbi eredmények születtek:

1. Puzsér Róbert 37.13% (nagyon sok szavazat)


2. Tarlós István 50.49% (sok szavazat)


3. Karácsony Gergely 12.37% (kevesebb szavazat)


4. Berki Krisztián 0.01% (1 szavazat)


Ugyanolyan hitelesek az én becsléseim is, mint a taktikaiszavazás.hu becslései. Írhattok ki kérdéseket az én becslésemre hivatkozva is, megadom az engedélyt!

2019. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Az ellenzéki részvételi kedven fog ez múlni,ami önkormányzati választásoknál a legalacsonyabb.

Ha elmennek legalább annyian mint az ep re akkor győzelem. Ha a szokásos apatia lesz akkor tarol a fidesz alig 2 millió megtevesztett nyomorulttal.

2019. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!