Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan szavazzon, aki szeretné...

Hogyan szavazzon, aki szeretné, hogy Tarlós maradjon, de szeretné az MSZP-DK-Stb. szerű ellenzéket leváltani Puzsér féle centrum ellenzékre?

Figyelt kérdés
Szerencsére XI. Kerületben indul Robi képviselője, így lehetőség van Tarlóst és Robit is támogatni közvetve egyszerre.
2019. okt. 11. 08:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
A lényeg az, hogy nem ellenzéket választunk vasárnap.
2019. okt. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Puzsért felejtsd el.


Átvitt értelemben bármikor darabokra lehetne tépni, ezért őrá már komolyan nem lehet alapozni. Aki nagy nyilvánosság előtt fideszes propagandistákkal sörözik, majd ezt közhírré is teszi, az ne akarja senkinek megmagyarázni hogy ő független.


[link]

2019. okt. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%

#2 vagyok:


Nem azt akarom vitatni hogy Puzsér ellenzéki -e, vagy fideszes?


Ha ellenzéki, akkor ezt elqrta.

2019. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2-nek: Miért is ne sörözhetnék, vitázhatnék más világnézetű emberekkel? Robi pontosan azt hozta be, ami baromira hiányzik: minden magyar a honfitársam és másodlagosan keresztény, konzervatív, szocdem vagy liberális. Mindenkivel vitázunk, beszélgetünk, átéljük az összetartozás élményét. Keressük, ami összeköt és ne azt, ami szétválaszt. Temessük be az árkokat, amit Te a polgárháborús posztoddal és buta agymosó oldalra mutató linkeddel ásol.
2019. okt. 11. 09:04
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

# 2!


Az Ezalényeg a legalja a ballib hazugság-propagandának.

Itt is baráti sörözést emlegetnek, miközben egy lazább hangvételű interjú volt.

Csak a ballib média nem meri elhívni egy ilyenre Puzsért.

2019. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
A Polbeat-nek Puzséron kívül voltak már olyan véresszájú fideszes vendégei, mint az mszp-s Molnár Zsolt, Gulyás Marci, a Körteember Gulyás, Hadházi a pókember, és még sokan mások.
2019. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

#2, #4, és #5-nek:


Ti tényleg ennyire beszűkültetek?


Akkor leírom még egyszer, hátha az előbb nem voltam világos:


Nem azt akarom vitatni hogy Puzsér ellenzéki -e, vagy fideszes?



Ha ellenzéki, akkor ezt elqrta.


Én DK-párttag vagyok, és biztosak lehettek benne, hogy ha lenne közismert fideszes haverom, akkor semmiképpen nem engednék egy ilyen képet készíteni!


Hogy miért?

Hááát, nem is tudom!

2019. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#2, #4-nek:


A polgárháború azért túlzás kicsit!


Nekem a lincs-hangulat is bőven elég! :D


Remélem hogy ha elbukik Karácsony, akkor az Puzsér miatt lesz. A többit gondolom sejted ...

2019. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Megértettem, #2 - aki DK párttag, az a polgárháborúban érdekelt, mert egy harmadik, konszenzusos pólus elsöpőrné, nem mondom hová, ahova való. A rendszerrel együtt. De ettől a DK retteg, mert a rendszer része.
2019. okt. 11. 13:27
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

#8, #9-nek:


Az "érdekelt"-ség kapcsán tévedsz. Nem vagyok érdekelt, de ellenérdekelt sem.


Én akarni nem akarok polgárháborút, de ha a "nálam okosabbak" úgy foglalnak állást hogy megindulnak az effelé vezető úton, akkor én ballagok utánuk.


Mivel nekem személy szerint úgy tűnik hogy a DK kezd határozottabbá válni, ami Orbánt ismerve balhéhoz fog vezetni, ezért locsolgatom az olajat a tűzre hogy nehogy kialudjon. :)

2019. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!